مشروح اخبار
 » برگزاری انتخابات خانه نشریات دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی جنوب کشور درشیراز +نتایج

معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: فعالیت‌های مطبوعاتی در محیط‌های دانشگاهی، باعث مهارت و تجربه برای دانشجویان‌ است که برای زندگی آینده آن‌ها مفید و به جذب و یکپارچگی در جامعه سیاسی و فرهنگی کشور، کمک می‌کند.معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: فعالیت‌های مطبوعاتی در محیط‌های دانشگاهی، باعث مهارت و تجربه برای دانشجویان‌ است که برای زندگی آینده آن‌ها مفید و به جذب و یکپارچگی در جامعه سیاسی و فرهنگی کشور، کمک می‌کند.

به گزارش راک نیوز از شیراز ؛ کوروش عزیزی افزود: روابط متقابل دانشجویان با همدیگر در محیط‌های مطبوعاتی دانشگاهی، باعث می‌شود که دانشجویان به‌طور غیرمستقیم، اعمال و رفتار مدیران و مسؤولان را از نزدیک مشاهده و نمونه‌ای از نهادهای اجتماعی را لمس کنند و از همین راه، روابط متقابل را تقویت و سطح آگاهی اجتماعی و سیاسی خود را افزایش دهند.

وی دانشگاه‌های علوم پزشکی شیراز، بوشهر، یاسوج، گراش، جهرم، فسا، هرمزگان و لارستان را به‌عنوان اعضای خانه نشریات دانشجویی منطقه جنوب کشور نام برد و ادامه داد: امیدواریم تمام این دانشگاه‌ها در انتخابات آتی نقش پررنگ‌تر و فعال‌تری را ایفا کنند.

معاون فرهنگی و امور دانشجویی این دانشگاه اضافه کرد: با توجه به انجام رأی‌گیری، عارف عباسی‌نژاد و مهدی زارع مهذبیه از دانشگاه علوم پزشکی شیراز، به مدت یک‌سال به‌عنوان اعضای هیأت‌مدیره شورای خانه نشریات دانشجویی جنوب کشور انتخاب شدند که در چهاردهم مهرماه امسال، در نشست سراسری خانه نشریات دانشجویی در وزارت بهداشت و درمان، شرکت می‌کنند.

به گزارش راک نیوز، دانشگاه علوم پزشکی شیراز در حال حاضر دارای بیش از 50 عنوان نشریه دانشجویی فعال است که به‌زودی و بر اساس مجوزهای صادره، این تعداد به 60 نشریه افزایش می‌یابد.

دومین انتخابات خانه نشریات دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی منطقه جنوب کشور، به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز و با حضور نمایندگان این دانشگاه‌ها، برگزار شد.

 تاریخ انتشار : 31 شهریور 1395 23:49» اخبار مرتبط:

 • پذیرش مستقیم دانشجوی خارجی در علوم پزشکی شیراز
 • حمایت قاطع معاون وزیر علوم از سرپرست دانشگاه یاسوج/گزینه اول وآخرما "دکترر ...
 • فوت یک دانشجوی دکتری در دانشگاه تهران
 • نایب قهرمانی پزشک گچسارانی درمسابقات تیراندازی علوم پزشکی کشور
 • دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، امسال میزبان 400دانشجوی جدید است
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد صدا وسیما در نحوه پوشش خبر قتل همسر دوم شهردار اسبق تهران را می پسندید؟

  1-بلی
  2-خیر
  آپلود عکس