مشروح اخبار


» اولین مدرسه تربیت‌بدنی و ورزشی پسرانه در گچساران تأسیس شدمدیر آموزش و پرورش گچساران از تأسیس اولین مدرسه تربیت‌بدنی و علوم ورزشی پسرانه در این شهرستان خبر داد.

سیدظهیرالدین پورالحسینی در گفتگو با راک نیوز اظهار کرد: برای اولین بار هنرستان تربیت بدنی پسرانه در گچساران تاسیس و برای سال تحصیلی ۹۶-۹۵ از بین دانش آموزان پایه نهم هنرجو می‌پذیرد.اولین مدرسه تربیت‌بدنی و ورزشی پسرانه در گچساران تأسیس شد

مدیر آموزش و پرورش گچساران از تأسیس اولین مدرسه تربیت‌بدنی و علوم ورزشی پسرانه در این شهرستان خبر داد.

سیدظهیرالدین پورالحسینی در گفتگو با راک نیوز اظهار کرد: برای اولین بار هنرستان تربیت بدنی پسرانه در گچساران تاسیس و برای سال تحصیلی ۹۶-۹۵ از بین دانش آموزان پایه نهم هنرجو می‌پذیرد.

وی افزود: این هنرستان بصورت حرفه‌ای دیپلم رسمی ورزش به هنرجویان داده و این مجموعه با هدف توسعه ورزش حرفه‌ای و علمی تاسیس شده است.

مدیر آموزش و پرورش گچساران گفت: ایجاد و راه اندازی هنرستانهای تخصصی تربیت بدنی در ارتقاء سلامت جسمانی دانش آموزان بسیار تاثیرگذار است.

وی ادامه داد: هنرستانهای تربیت بدنی تاثیر بسیاری در تربیت نیروی انسانی کارآمد، کارشناس و خلاق دارند. 

پورالحسینی افزود: وجود چهار عنصر اساسی نیروی انسانی متخصص تربیت‌بدنی، تجهیزات، فضاهای ورزشی مورد نیاز و محتوای تربیت‌بدنی هنرستان برای گچساران بسیار لازم است.

وی افزود: اگر می خواهیم جوانانی پوینده، بالغ و کارا داشته باشیم باید در مقابل بایدها و نبایدهایی که در مقابل جوانان و نوجوانان می گذاریم ظرفیتهایی را ایجاد کنیم. 

مدیر آموزش و پرورش گچساران تصریح کرد: همه ابزار لازم برای تأسیس هنرستان فنی و حرفه‌ای تربیت‌بدنی و علوم ورزشی در شهرستان گچساران وجود دارد. همچنین این شهرستان دارای پیشینه تاریخی بسیار خوبی بوده و خانواده‌ها نیز علاقه فراوانی به ورزش دارند.

پورالحسینی با تأکید بر ورزش دوست بودن گچسارانی ها گفت: که این مجموعه زیر نظر وزارت آموزش و پرورش می‌باشد و هنرجویان می‌توانند با اخذ مدرک دیپلم پس از آن در مقاطع دانشگاهی در دوره‌های کارشناسی و تحصیلات تکمیلی نیز به ادامه‌ی تحصیل بپردازند.تاریخ انتشار : 5 مهر 1395 09:41» اخبار مرتبط:

 • گچساران قطب کشاورزی در جنوب کشور خواهد شد
 • انتصاب یک کهگیلویه وبویراحمدی در وزارت ورزش/افتخاری مدیر کل دفتر نظارت و بر ...
 • 2انتصاب در اداره کل آموزش وپرورش کهگیلویه وبویراحمد
 • 90 مربی تربیت بدنی کهگیلویه و بویراحمد تجلیل شدند
 • معاونت تربیت بدنی و سلامت در آموزش وپرورش ایجاد شد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام