مشروح اخبار
 » 50هزار واحد مسکن روستایی در کهگیلویه وبویراحمد نیازمند بازسازی است

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت:50هزار واحد مسکن روستایی در این استان نیازمند بازسازی و نوسازی است.

ابراهیم فرزانه در نشست با اصحاب رسانه در گچسارانافزود: در سال گذشته تسهیلات بانکی ارزان قیمت و بلاعوض برای 11 هزار واحد مسکونی فرسوده و غیر ایمن شهری و روستایی کهگیلویه و بویراحمد اختصاص یافته و هم اکنون در حال پرداخت است.50هزار واحد مسکن روستایی در کهگیلویه وبویراحمد نیازمند بازسازی است

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت:50هزار واحد مسکن روستایی در این استان نیازمند بازسازی و نوسازی است.

ابراهیم فرزانه در نشست با اصحاب رسانه در گچسارانافزود: در سال گذشته تسهیلات بانکی ارزان قیمت و بلاعوض برای 11 هزار واحد مسکونی فرسوده و غیر ایمن شهری و روستایی کهگیلویه و بویراحمد اختصاص یافته و هم اکنون در حال پرداخت است.

وی میزان تسهیلات پرداختی به هر واحد مسکونی برای بازسازی در روستاها را 250 میلیون ریال وام ارزان قیمت و 50 میلیون ریال اعتبار بلاعوض، در مناطق شهری را نیز 300میلیون ریال وام ارزان قیمت و60 میلیون ریال اعتبار بلاعوض اعلام کرد.

فرزانه بیان کرد: سهم اعتبارات کهگیلویه و بویراحمد برای بهسازی و نوسازی مسکن روستایی حدود 950 میلیارد ریال است که 70 درصد این اعتبارات امسال جذب شد.

وی با اشاره به سخت گیری برخی بانک های عامل کهگیلویه و بویراحمد برای پرداخت تسهیلات مسکن روستایی، اظهار کرد: با توجه به قرار داشتن برخی واحدهای مسکونی روستایی این استان در معرض خطر سیل، زلزله و رانش زمین برای رفع مشکل این واحدها نیازمند تعامل و همکاری بیشتر بانک های استان است و در غیر این صورت این اعتبار بلااستفاده خواهد شد.

وی ادامه داد: پس از انقلاب تاکنون پنج هزار و 663 واحد مسکونی از محل اعتبارات بهسازی و نوسازی مسکن روستایی در این استان ساخته شده است.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کهگیلویه و بویراحمد افزود: از ابتدای سال 84 تاکنون بیش از 27 هزار واحد مسکونی روستایی از محل طرح ویژه بهسازی مسکن روستایی کهگیلویه و بویراحمد ساخته شده است.تاریخ انتشار : 6 مهر 1395» اخبار مرتبط:

 • بازسازی یکهزار واحد مسکونی فرسوده دوگنبدان امسال انجام می شود
 • 532 واحد مسکونی مهر به معلولان گچساران واگذار خواهد شد
 • پرداخت بیش از 34میلیارد ریال تسهیلات مقاوم سازی مسکن روستایی در گچساران
 • استاندار کهگیلویه وبویراحمد :45 هزار واحد روستایی نیازمند بهسازی هستند/ بان ...
 • آغاز بازسازی 20 هزار واحد مسکونی سیلزده در لرستان،ایلام و خوزستان
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  آیا سیاست های ارزی دولت روحانی با سیاست های دولت محمود احمدی نژاد تفاوتی دارند؟

  1-بلی
  2-خیر
  3- سیاست های ارزی احمدی نژاد بهتر از سیاست ارزی روحانی است
  4- سیاست ارزی معروف به ارزجهانگیری گره گشاتر از گذشته است


  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg