مشروح اخبار
 » مدیر کمیته امداد باشت:19 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال‌زایی به مددجویان باشتی پرداخت شد

مدیر کمیته امداد شهرستان باشت گفت: 19 میلیارد و 430 میلیون ریال تسهیلات اشتغال‌زایی از ابتدای سال جاری تاکنون به مددجویان باشتی پرداخت و 175فرصت شغلی ایجاد شد.

حبیب الله باقرپور در گفت وگو با راک نیوز اظهار داشت: با اعطای 19 میلیارد و 430 میلیون ریال تسهیلات بانکی اشتغال‌زایی 175 مورد فرصت شغلی برای کمیته امداد باشت ایجاد شد. مدیر کمیته امداد باشت:19میلیارد ریال تسهیلات اشتغال‌زایی به مددجویان باشتی پرداخت شد

مدیر کمیته امداد شهرستان باشت گفت: 19 میلیارد و 430 میلیون ریال تسهیلات اشتغال‌زایی از ابتدای سال جاری تاکنون به مددجویان باشتی پرداخت و 131 فرصت شغلی ایجاد شد.

حبیب الله باقرپور در گفت وگو با راک نیوز اظهار داشت: با اعطای 19 میلیارد و 430 میلیون ریال تسهیلات بانکی اشتغال‌زایی 175 مورد فرصت شغلی برای کمیته امداد باشت ایجاد شد. 

وی افزود: سه میلیارد و 470 میلیون ریال از این مقدار، تسهیلات امدادی و 15 میلیارد و 960 میلیون ریال تسهیلات بانکی است.

باقرپور گفت: در شش ماهه نخست امسال کمیته امداد شهرستان در راستای ایجاد فرصت‌ها و موقعیت‌های شغلی افرادی را جهت دریافت تسهیلات و فراهم کردن زمینه اشتغال‌زایی به بانک‌های عامل معرفی کرد.

مدیر کمیته امداد باشت بابیان اینکه ایجاد اشتغال برای مددجویان و خودکفا کردن آنان از اهداف امداد است، عنوان کرد: از  محل منابع و صندوق قرض‌الحسنه کمیته امداد باشت  به افراد تحت پوشش این نهاد، تسهیلاتی ویژه خودکفایی و اشتغال‌زایی شامل وام بانکی تسهیلات اشتغال از پنج میلیون‌تا 15 میلیون تومان اعطاشده است.

وی بیان کرد: وام‌هایی که برای افراد تحت پوشش کمیته امداد پرداخت می‌شود از40 تا 300 میلیون ریال است که در این راستا حدود 175مورد وام اشتغال‌زایی پرداخت شده که به‌طور میانگین 15 میلیون ریال به غیر مددجوها تخصیص داده‌شده است.

باقرپور بابیان اینکه وام‌های پرداختی به دو دسته ایجادی و توسعه‌ای تقسیم می‌شود، گفت: وام‌های پرداختی ایجادی برای ایجاد شغل و یا کارآفرینی در نظر گرفته می‌شود و وام‌های پرداختی توسعه‌ای نیز برای توسعه و گسترش شغلی که است از آن استفاده می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه کمیته امداد عضو شورای اشتغال کشور است، تصریح کرد: بیشترین سهمیه اشتغال در این زمینه برای کمیته امداد است.

مدیرکل کمیته امداد باشت اظهار داشت: افرادی که برای دریافت تسهیلات ویژه اشتغال‌زایی به کمیته امداد مراجعه کردند، اگر به‌ طور جدی به دنبال کسب‌وکار بودند جواب منفی از سوی کمیته امداد  به آن‌ها داده نمی‎شد چرا که از منابع و اختیاراتی که در دست داریم به متقاضیان وام اشتغال‌زایی اعطا می‌شود.

اعطای 300 میلیون ریال وام بودن کارمزد به مددجویان باشتی

وی افزود: مددجوهایی که به دنبال تسهیلات اشتغال‌زایی هستند، می‌توانند 300 میلیون ریال وام بدون کارمزد و 150 میلیون ریال هم وام بانکی را دریافت کنند.

باقرپور عنوان کرد: تسهیلات که به مددجوها پرداخت می‌شود از طریق بودجه امداد،کمک‌های مردمی است و بخش عمده آن‌ نیز از بازپرداخت اقساط تأمین  و افرادی که به‌موقع اقساط خود را پرداخت می‌کنند، تسهیلات بیشتری به آن‌ها اختصاص داده می‌شود.تاریخ انتشار : 9 مهر 1395» اخبار مرتبط:

 • پرداخت 14 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال به مددجویان کمیته امداد گچساران
 • پرداخت 280 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی در کمیته امداد کهگیلویه و بویراح ...
 • "پرداخت 540 میلیون ریال تسهیلات قرض الحسنه به مددجویان کمیته امداد شهرستان ...
 • پرداخت بیش از 233 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال به مددجویان کمیته امداد استان
 • معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان :پرداخت 224 میلیا ...
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  ازشفافیت بوجود آمده در بودجه سال آینده راضی هستید؟

  1-بله
  2-خیر
  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg