مشروح اخبار
 » روز خبرنگار

تنش در روز خبرنگار


دیروز بمناسبت روز خبرنگار با برنامه ریزی خوب آقای کمالوندی مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد در سالن آمفی تئاتر اداره ارشاد با حضور استاندار و مدیرکل های چند اداره دیگر همچنین خانم زاده باقری مدیرکل امور بانوان و خانواده برگزار شد این مراسم که راس ساعت 20 : 17 با حضور خبرنگاران و مدیران و مسئولین نشریات و سایتهای استانی برگزار شد ، یک ساعت اول این مراسم به خوبی برگزار ، تا اینکه نوبت به اهداء لوح سپاس به مسئولین سایتها رسید و دونفر از مسئولین سایتها که مشخص نبود به چه دلیلی ناراحت شدن باعث جنجال و تنش در این برنامه شدند که با واسطه خبرنگاران و دوستان جو یکم آرام شد تا اینکه دوباره بحث بالا گرفت و آقای کمالوندی با ناراحتی تمام سالن را ترک کرده حتی در مراسم افطاری شرکت نکرد .
حال سئوال من این است اگر یک خبرنگار بخاطر هدیه یا هر دلیل دیگری ناراحت شده چرا این برخورد را انجام داده ؟
خبرنگاران ما باید این را بدانند که در برخی از استانها از هیج خبرنگاری تجلیل نمی شود ولی حالا که آقای کمالوندی این زحمت خطیر را کشیدند چرا خبرنگاران ما این برخورد را انجام داده اند ؟
یک خبرنگار اگر اداره ارشاد یا هر اداری دیگر اصلا روز آنها را بیاد نداشته باشد خودشان می توانند دور هم جمع بشوند و به رسم یادبود این روز را جشن بگیرند حال که این مدیر کل محترم زحمت برگزاری این روز را کشیدند چرا باعث بهم خوردن این مراسم شده اند ؟
یک خبرنگار وقتی شخصی یا اداری یک قدم کمیا زیاد بردارد سریع آن را زیر سئوال میبرند و هر طور که میخواهند آن را نقد میکنند و لی حالا بخاطر یک هدیه کوچک یا هرچیز دیگر چرا این زود خودش بهم میریزد وباعث بحث و جنجال در روزی با آن با ارزش می شوند ؟

تاریخ انتشار : 17 مرداد 1391» اخبار مرتبط:

 • بیست و پنجمین جشنواره تئاتر در یاسوج برگزار می‌شود
 • آن مرد آمد ،آن مردبومی واصلاح طلب آمد
 • خبرنگاران کهگیلویه و بویراحمد تجلیل شدند+حاشیه ها وتصاویر
 • خبرنگاران فعال کهگیلویه و بویراحمدی تجلیل می‌شوند
 • رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهمئی منصوب شد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  در سانحه هوایی سقوط هواپیمای تهران-یاسوج کدام گزینه را مقصرمیدانید

  1- شرکت هواپیمایی
  2- نماینده مردم درمجلس
  3- دولت و وزرای مربوطه
  4- کوه دنا


  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg