مشروح اخبار


» بیش از یکهزار نفر عضو انجمن های اولیا و مربیان مدارس گچساران هستندمدیر آموزش و پرورش شهرستان گچساران گفت: یکهزار و 260نفر در این شهرستان در انجمن های اولیا و مربیان مدارس این شهرستان عضویت دارند.

سیدظهیرالدین پورالحسینی به مناسبت هفته پیوند انجمن اولیا و مربیان در گفت و گو با خبرنگار راک نیوز افزود: این اولیای دانش آموزان در 180 واحد آموزشی به عنوان عضو اصلی انجمن های اولیا و مربیان مدارس فعالیت دارند. 


بیش از یکهزار نفر عضو انجمن های اولیا و مربیان مدارس گچساران هستند

مدیر آموزش و پرورش شهرستان گچساران گفت: یکهزار و 260نفر در این شهرستان در انجمن های اولیا و مربیان مدارس این شهرستان عضویت دارند.

سیدظهیرالدین پورالحسینی به مناسبت هفته پیوند انجمن اولیا و مربیان در گفت و گو با خبرنگار راک نیوز افزود: این اولیای دانش آموزان در 180 واحد آموزشی به عنوان عضو اصلی انجمن های اولیا و مربیان مدارس فعالیت دارند. 

وی هدف از تشکیل این انجمن ها را تبیین نقش و جایگاه انجمن اولیا و مربیان در نظام تعلیم و تربیت، تحکیم و همکاری و تصمیم گیری دو نهاد مقدس خانه و مدرسه در فرآیند آموزشی و تربیتی عنوان کرد. 

مدیر آموزش و پرورش گچساران بیان کرد: امسال به دنبال ایجاد زمینه های لازم برای کیفیت بخشی به فعالیت های انجمن اولیا و مربیان مدارس با مشارکت و همفکری اولیای دانش آموزان و اولیای مدرسه برای تحقق اهداف مورد نظر هستیم. 

وی با اشاره به اینکه 24 تا 30 مهرماه به نام هفته پیوند اولیا و مربیان نامگذاری شده گفت: 24 مهر ماه روز پیوند اولیا و مربیان، نقش نهاد خانواده در ارتقای نظام تعلیم و تربیت، 25 مهر ماه روز نقش انجمن های اولیا و مربیان مدارس در توسعه آموزش های رسمی وغیر رسمی، 26 مهرماه روز دانش آموز فعال، خانواده شاداب، جامعه با نشاط و 27 مهر ماه را روز پیوند اولیا ومربیان، خانواده رسانه و فناوری اطلاعات نامگذاری شده است.

وی 28 مهر ماه را روز پیوند اولیا و مربیان، توسعه مشارکت های فکری، تخصصی و مهارتی اولیاء در آموزش و پرورش، 29 مهر ماه روز پیوند اولیا و مربیان، خانواده، اقتصاد مقاومتی، حمایت از کالای ایرانی و 30 مهر ماه را روز پیوند اولیا و مربیان، نقش والدین در تقویت فرهنگ نماز و عفاف فرزندان عنوان کرد.

گفتنی است بیش از 25هزار دانش آموز در شهرستان گچساران در مقاطع مختلف به تحصیل اشتغال دارند.تاریخ انتشار : 29 مهر 1395 02:09» اخبار مرتبط:

 • اعطای عنوان برتر انجمن اولیا و مربیان کشور به آموزشگاه های گچساران
 • گچساران رتبه اول جذب مشارکت‌های مردمی مدارس کهگیلویه و بویراحمد را کسب کرد
 • آموزش وپرورش پایان فعالیت آموزشی در سال 93 رااعلام کرد/برخی مدارس 23وبرخی 2 ...
 • همایش اتحادیه انجمن های اسلامی گچساران
 • همایش آغاز امامت امام زمان (عج ) در شهرستان گچساران برگزارشد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler