مشروح اخبار
 » یک کشته و 7 مصدوم بر اثر سه حادثه واژگونی خودرو در بویراحمد+تصاویر

مسؤول روابط عمومی اورژانس 115 کهگیلویه و بویراحمد گفت: بر اثر وقوع سه حادثه واژگونی خودرو در بویراحمد یک نفر کشته و هفت نفر دیگر زخمی شدند.مسؤول روابط عمومی اورژانس 115 کهگیلویه و بویراحمد گفت: بر اثر وقوع سه حادثه واژگونی خودرو در بویراحمد یک نفر کشته و هفت نفر دیگر زخمی شدند.

به گزارش راک نیوز از یاسوج ؛ صادق حیدری‌زاده  با اشاره به سه حادثه واژگونی خودرو در جاده‌های شهرستان بویراحمد گفت: این سه حادثه یک کشته و 7 مصدوم داشت که تکنسین‌های اورژانس 115 با حضور به موقع به مصدومان امدادرسانی کردند.

مسؤول روابط عمومی اورژانس 115 کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: در ساعت 13:21 امروز طبق تماس تلفنی با مرکز اورژانس115 یاسوج مبنی بر واژگونی یک دستگاه خودروی سواری در محور یاسوج-اصفهان بلافاصله پرسنل پایگاه اورژانس 115 پاتاوه به محل اعزام شدند و پس از اقدامات اولیه درمانی دو مصدوم حادثه را به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج انتقال دادند.

یک کشته و 7 مصدوم بر اثر سه حادثه واژگونی خودرو در بویراحمد+تصاویر

وی به دومین حادثه واژگونی خودرو اشاره کرد و افزود: به علت واژگونی خودروی پراید در ساعت 15:40 در نزدیکی پمپ بنزین دشت‌روم دو نفر مصدوم شدند که پرسنل اورژانس جاده‌ای دشت‌روم به محل حادثه اعزام و پس از اقدامات اولیه درمانی دو مصدوم  این حادثه را جهت ادامه درمان به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج منتقل کردند.

حیدری‌زاده اضافه کرد: طبق تماس تلفنی در ساعت 17:26 با مرکز اورژانس 115 یاسوج مبنی بر واژگونی خودرو پژو 405 در حوالی جهان‌آباد دشت‌روم، بلافاصله پرسنل پایگاه اورژانس 115 جاده‌ای دشت‌روم به محل حادثه اعزام شدند.

مسؤول روابط عمومی اورژانس 115 کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: تکنسین‌های اورژانس 115 بعد از بررسی صحنه با پیکر بی‌جان زنی حدوداً 56 ساله و سه نفر مصدوم یک مرد و خانم حدودا 32 ساله و کودک 5 ساله مواجه می‌شوند.


یک کشته و 7 مصدوم بر اثر سه حادثه واژگونی خودرو در بویراحمد+تصاویر

وی تصریح کرد: متاسفانه به علت شدت ضربه خانم 56 ساله در دم جان خود را از دست داده بود و تلاش تکنسین‌ها برای احیاء ثمربخش نبود. سه مصدوم دیگر پس از اقدامات اولیه درمانی از قبیل کنترل خونریزی به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج انتقال داده شدند.

وی در پایان از مصدوم شدن سه نفر در حادثه برخورد همزمان پژو و نیسان و تراکتور خبر داد و افزود: این حادثه در جاده اصفهان نزدیک دو راهی کریک روی داد که در این حادثه هم سه نفر مصدوم شدند.

 تاریخ انتشار : 2 آبان 1395» اخبار مرتبط:

 • 13مصدوم درحادثه برخورد مزدا و پیکان در محور یاسوج ـ شیراز +عکس
 • تصادف رانندگی محور لردگان - یاسوج 11 مصدوم برجا گذاشت
 • سقوط زن 32 ساله از ارتفاعات آبشار تنگ تامرادی بویراحمد
 • 14 کشته و مصدوم در سانحه تصادف محور یاسوج ـ اصفهان
 • زخمی شدن 25کارگر دریک حادثه رانندگی درفارس
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  در سانحه هوایی سقوط هواپیمای تهران-یاسوج کدام گزینه را مقصرمیدانید

  1- شرکت هواپیمایی
  2- نماینده مردم درمجلس
  3- دولت و وزرای مربوطه
  4- کوه دنا


  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg