مشروح اخبار
 » پیروزی تیم بسکتبال نفت و گاز گچساران بر هیات جهرم در لیگ دسته 2 کشور

سرپرست تیم بسکتبال نفت و گاز گچساران گفت: این تیم در دور رفت از مرحله اول رقابت‌های دسته 2 کشور هیات بسکتبال جهرم را شکست داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی باشگاه فرهنگی ورزشی نفت و گاز گچساران، علی رضا حسینی پور افزود: تیم بسکتبال بزرگ‌سالان نفت و گاز گچساران در فصل جدید رقابت‌های لیگ دسته 2 باشگاه‌های کشور با نتیجه 67 بر 64 میزبان خود را شکست دادپیروزی تیم بسکتبال نفت و گاز گچساران بر هیات جهرم در لیگ دسته 2 کشور

سرپرست تیم بسکتبال نفت و گاز گچساران گفت: این تیم در دور رفت از مرحله اول رقابت‌های دسته 2 کشور هیات بسکتبال جهرم را شکست داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی باشگاه فرهنگی ورزشی نفت و گاز گچساران، علی رضا حسینی پور افزود: تیم بسکتبال بزرگ‌سالان نفت و گاز گچساران در فصل جدید رقابت‌های لیگ دسته 2 باشگاه‌های کشور با نتیجه 67 بر 64 میزبان خود را شکست داد.

وی اظهار داشت: رقابت‌های لیگ دسته 2 بسکتبال باشگاه‌های کشور در 2 مرحله و به‌صورت متمرکز و رفت و برگشتی انجام می‌شود.

حسینی پور تصریح کرد: مرحله اول این بازی‌ها با حضور پنج تیم هیات بسکتبال جهرم، نفت و گاز گچساران، پدافند دزفول، ساریوس تهران و پارس بندر لنگه در یک گروه و به میزبانی تیم شهرستان جهرم در حال برگزاری است.

سرپرست تیم بسکتبال نفت و گاز گچساران ابراز کرد: تیم بسکتبال نفت و گاز این شهرستان شامل بازیکنان بومی است که ضمن استفاده از 2 بازیکن کمکی از شهرستان اهواز با انگیزه بالا و با هدف صعود به دور بعد گام به مسابقات گذاشته است و این تیم از شانس بالایی برای صعود به مرحله بعدی برخوردار است.

وی افزود: دور برگشت مرحله اول 2 هفته دیگر و در شهرستان بندر لنگه و به میزبانی تیم پارس بندر لنگه انجام خواهد شد تا در پایان 2 تیم اول این گروه راهی مرحله دوم شوند.

در ادامه این دیدارها قرار است تیم بسکتبال نفت و گاز گچساران روزهای پنجم، ششم و هفتم آبان با تیم‌های پدافند دزفول، ساریوس تهران و پارس بندر لنگه بازی کند.تاریخ انتشار : 5 آبان 1395» اخبار مرتبط:

 • درخواست از علی دایی برای تماشای دیدار نفت وگاز گچساران در پلی آف+عکس
 • نفت و گاز گچساران به مرحله پایانی مسابقات لیگ برتر هندبال راه یافت
 • هیات بسکتبال کهگیلویه و بویراحمد قهرمان مسابقات چهارجانبه یاسوج شد
 • جای بازیکنان ایرانی در لیگ‌های معتبر بسکتبال نباید خالی باشد
 • کلاس داوری درجه 3 بسکتبال در یاسوج برگزار گردید
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  ازشفافیت بوجود آمده در بودجه سال آینده راضی هستید؟

  1-بله
  2-خیر
  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg