مشروح اخبار


» مشاجره لفظی نقوی حسینی و تاجگردون بر سر احمدی دانش آشتیانیپس از سخنان نماینده مردم ورامین در مخالفت با وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش، نماینده ی مردم گچساران و باشت با وی به مشاجره پرداخت که با وساطت نایب رییس دوم مجلس این موضوع خاتمه یافت. 

جلسه رای اعتماد به سه وزیر پیشنهادی در نوبت صبح امروز - سه شنبه- هیچ غایب و تأخیرکننده ای نداشت و مجلسی ها در هنگام سخنرانی رییس جمهوری سراپا گوش دادند و خانه ملت در این یک ساعت از هیاهو و رایزنی ها دور بود.مشاجره لفظی نقوی حسینی و تاجگردون بر سر احمدی دانش آشتیانی

پس از سخنان نماینده مردم ورامین در مخالفت با وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش، نماینده ی مردم گچساران و باشت با وی به مشاجره پرداخت که با وساطت نایب رییس دوم مجلس این موضوع خاتمه یافت. 

جلسه رای اعتماد به سه وزیر پیشنهادی در نوبت صبح امروز - سه شنبه- هیچ غایب و تأخیرکننده ای نداشت و مجلسی ها در هنگام سخنرانی رییس جمهوری سراپا گوش دادند و خانه ملت در این یک ساعت از هیاهو و رایزنی ها دور بود.

بررسی صلاحیت سید رضا صالحی امیری، مسعود سلطانی فر و فخرالدین احمدی دانش آشتیانی سه وزیر پیشنهادی فرهنگ و ارشاد اسلامی، ورزش و جوانان و آموزش و پرورش با هیاهو و گفت و گوهای نمایندگان همراه بود اما هنگام سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهوری همه با دقت به سخنان وی گوش دادند.

رییس جمهوری در جلسه علنی رای اعتماد بیش از یک ساعت از وزرای پیشنهادی دفاع کرد و بسیاری از نمایندگان سخنان رییس دولت یازدهم را یادداشت می کردند.

تشکیل جمع های کوچک نمایندگان در حاشیه جلسه رای اعتماد، دوربین های تصویربرداران و عکاسان را به طرف خود کشاند.

از آغاز تا پایان جلسه صبح امروز بجز زمان سخنرانی روحانی بسیاری از نمایندگان در جمع های کوچک با یکدیگر صحبت و رایزنی و نظرات خود را در مورد وزرای پیشنهادی بیان می کردند.

پس از سخنرانی رییس جمهوری جمعی از نمایندگان به دور وی جمع شده و رییس جمهوری را در آغوش گرفتتد و از روحانی به دلیل سخنانش تشکر و قدردانی کردند.

روحانی در ساعت 10:16 دقیقه پس از سخنرانی یک ساعته خود مجلس شورای اسلامی را ترک کرد و بسیاری از نمایندگان وی را بدرقه کردند.

هنگام سخنرانی مخالفان و موافقان وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش، تعدادی از نمایندگان به دور وزرای پیشنهادی جمع شده و با وی گفت وگو می کردند که گاهی این گفت وگوها با بحث میان دو طرف همراه بود.

از نکات قابل توجه جلسه امروز مجلس این بود که احمد امیرآبادی عضو هیأت رییسه مجلس اعلام کرد که مجلس در جلسه امروز غایب و تأخیرکننده نداشت.

مشاجره لفظی تاجگردون و نقوی حسینی با وساطت مطهری پایان یافت 

پس از سخنان نماینده مردم ورامین در مخالفت با وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش، نماینده مردم گچساران و باشت با وی به مشاجره پرداخت که با وساطت نایب رییس دوم مجلس این موضوع خاتمه یافت. 

نقوی حسینی نماینده مردم ورامین پس از سخنان خود با ارایه اسنادی به رییس مجلس، تریبون را ترک کرد و به صندلی خود مراجعه کرد که غلامرضا تاجگردون نماینده مردم گچساران به سمت وی رفت و مشاجره لفظی بین این دو نفر درگرفت. 

تاجگردون اعتراض خود را نسبت به سخنان نقوی حسینی اعلام کرد و پس از مشاجره نقوی حسینی و تاجگردون، علی مطهری، محمدمهدی زاهدی، محسن کوهکن، سعیدی و برخی دیگر از نمایندگان مجلس به سمت این دو نماینده رفتند و این دو نفر را آرام کردند.تاریخ انتشار : 11 آبان 1395 17:27» اخبار مرتبط:

 • "تاجگردون" درفهرست پیشنهادی کمیسیون ویژه برجام در مجلس
 • «دانش‌آشتیانی» هم از راهیابی به «دانشگاه» بازماند/شهرک غرب همچنان بدون وزیر
 • جلسه علنی مجلس برای رسیدگی به صلاحیت "دانش‌آشتیانی" آغاز شد +این خبردرحال ...
 • سیدعلی‌محمد بزرگواری پیش‌بینی کرد :عدم رأی اعتماد مجلس به ۴ یا ۵ وزیر پیشنه ...
 • در پی اظهارت قاضی‌پور/ مجلس برای دقایقی متشنج شد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود