مشروح اخبار


» تخصیص 25میلیارد ریال از محل اعتبارات توازن منطقه ای به باشتفرماندار باشت گفت: 25میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات توازن منطقه ای برای رفع محرومیت و توازن بخشی به طرح های این شهرستان اختصاص یافت.

سید مسعود حسینی در گفت و گو با راک نیوز اظهار داشت: این میزان اعتبار برای تکمیل پارک تپه نورالشهدا، پارک ساحلی و عبور و مرور در شهر باشت در نظر گرفته شده است.تخصیص 25میلیارد ریال از محل اعتبارات توازن منطقه ای به باشت

فرماندار باشت گفت: 25میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات توازن منطقه ای برای رفع محرومیت و توازن بخشی به طرح های این شهرستان اختصاص یافت.

سید مسعود حسینی در گفت و گو با راک نیوز اظهار داشت: این میزان اعتبار برای تکمیل پارک تپه نورالشهدا، پارک ساحلی و عبور و مرور در شهر باشت در نظر گرفته شده است.

وی گفت: بر اساس برنامه پنجم توسعه، شاخص توزیع این اعتبارات در مقایسه میانگین برخورداری هر شهرستان با میانگین کشوری تعیین می شود.

فرماندار باشت ادامه داد: 15میلیارد ریال از این میزان اعتبار به تکمیل پارک تپه نورالشهدای این شهر اختصاص یافت. 

حسینی این پارک را یکی از طرح های فضای سبز شهر باشت اعلام کرد و افزود: مساحت این طرح بیش از هفت هکتار است. 

وی ابراز کرد: این طرح عظیم در مرکز شهرستان با پیشرفت فیزیکی 20 درصد در حال اجراست و تاکنون برای اجرای آن 15 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است. 

فرماندار باشت گفت: 10میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات توازن سال جاری به عبور و مرور شهر باشت از جمله آسفالت، سنگ فرش جدول و مبلمان شهری اختصاص یافت. 

حسینی ابراز کرد: پنج میلیارد ریال از اعتبارات توازن منطقه ای به تکمیل پارک ساحلی دوگنبدان اختصاص یافت.

وی ادامه داد: بعد از فراهم کردن زیر ساخت های این طرح از جمله آب و برق از سوی اداره آب منطقه ای به شهرداری شهر باشت برای چمن کاری تحویل داده می شود.تاریخ انتشار : 12 آبان 1395 01:19» اخبار مرتبط:

 • 950میلیارد ریال اعتبار به پنج طرح بزرگ عمرانی و اقتصادی گچساران و باشت اخت ...
 • با دستور مستقیم وزیر بهداشت: 25 میلیارد ریال به حوزه بهداشت و درمان باشت اخ ...
 • 12 طرح باشت در سفر هیات دولت به کهگیلویه وبویراحمد تامین اعتبار شد
 • 9میلیارد ریال از اعتبارات محل ماده 10و 12 گچساران جذب شد
 • 233میلیارد ریال اعتبار در دولت یازدهم برای توسعه و بهسازی جاده های ارتباطی ...
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود