مشروح اخبار
 » کهگیلویه و بویراحمد دارای 5 موکب در مرزهای ایران و عراق

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: ستاد عتبات و عالیات استان 5 موکب در مرزهای ایران و عراق در مسیر حرکت زائران به سمت کربلای معلا برپا کرده است.

سید موسی خادمی در نشست ستاد اربعین حسینی کهگیلویه وبویراحمد در یاسوج اظهار داشت: تاکنون افزون بر 9 هزار نفر از مردم و عاشقان اهل بیت (ع) در نقاط مختلف این استان برای حضور در این آیین معنوی نام نویسی و اعلام آمادگی کرده اند.کهگیلویه و بویراحمد دارای 5 موکب در مرزهای ایران و عراق

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: ستاد عتبات و عالیات استان 5 موکب در مرزهای ایران و عراق در مسیر حرکت زائران به سمت کربلای معلا برپا کرده است.

سید موسی خادمی در نشست ستاد اربعین حسینی کهگیلویه وبویراحمد در یاسوج اظهار داشت: تاکنون افزون بر 9 هزار نفر از مردم و عاشقان اهل بیت (ع) در نقاط مختلف این استان برای حضور در این آیین معنوی نام نویسی و اعلام آمادگی کرده اند.

وی با بیان اینکه این موکب ها در ورودی شلمچه و کربلا برپا شده اند، گفت: موکب مرز شلمچه در ایران روزانه پذیرای بیش از پنج هزار زائر است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد آیین اربعین حسینی و حضور کاروان هایی از عاشقان و دلداگان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در این نمایش عظیم معنوی را نمادی از وحدت، انسجام و همدلی شیعیان به ویژه ملت بزرگ ایران اسلامی دانست. 

خادمی تاکید کرد: حماسه بزرگ اربعین حسینی و حضور پرشور و با بصیرت و میلیونی مردم در این آیین حامل پیام های مهمی برای دوستداران و حتی دشمنان انقلاب اسلامی است.

وی گفت: این حضور باشکوه و دلدداگی محض به ساحت مقدس اهل بیت (ع) از یک طرف مایه امید و سعادت طلبی ملت و از سوی دیگر تیری در قلب دشمنان اسلام و انقلاب است.

استاندار کهگیلویه و بویر احمد خواستار همکاری و مشارکت بیش از پیش مردم، مسئولان و تمامی دستگاه های اجرایی و خدماتی این استان برای برگزاری باشکوه و خدمات رسانی بهتر به زائران اربعین حسینی شد.تاریخ انتشار : 13 آبان 1395 22:01» اخبار مرتبط:

 • سفرازمرز قصرشیرین به کربلا ممنوع شد
 • هیات های عزاداری بدون مجوز در کهگیلویه و بویراحمد جمع آوری می شوند
 • بازداشت 300 زائر ایرانی اربعین در خاک عراق
 • تصادف خونین زائران ایرانی مراسم اربعین
 • پخش مراسم اربعین حسینی در دهدشت از شبکه های ملی
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  درصورت تصویب با استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال آینده موافقید؟

  1- بلی
  2- خیر
  3- شیوه برگزاری و شرایط باید اطلاع رسانی شود
  4- نظرخاصی ندارم


  آپلود عکس  آپلود عکس