مشروح اخبار
 » رئیس اداره تبلیغات اسلامی گچساران :زنان نقش موثری در ترویج فرهنگ نماز در خانواده دارند

رئیس اداره تبلیغات اسلامی گچساران با اشاره به نقش پررنگ زنان در پرورش فرزندان و درونی کردن فرهنگ نماز خوانی در آنان، گفت: توجه ویژه به این مهم و انجام اقدامات فرهنگی در این حوزه باید در دستور کار قرار گیرد. 

 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی گچساران :زنان نقش موثری در ترویج فرهنگ نماز در خانواده دارند

رئیس اداره تبلیغات اسلامی گچساران با اشاره به نقش پررنگ زنان در پرورش فرزندان و درونی کردن فرهنگ نماز خوانی در آنان، گفت: توجه ویژه به این مهم و انجام اقدامات فرهنگی در این حوزه باید در دستور کار قرار گیرد.

حجت ‌الاسلام سید عبدالرحیم ملکوتی، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بهترین روش ترغیب نسل نوجوان و جوان به اقامه نماز الگو سازی و همانند سازی است.

 ملکوتی، اظهار داشت: در حوزه ترویج و تقویت نماز در سطح جامعه آنچه بیش از همه اولویت دارد، فرهنگ سازی در این امر بوده که باید با جدیت بیشتر و در سطح گسترده ای انجام شود.

 رئیس اداره تبلیغات اسلامی گچساران در ادامه، افزود: تشویق و ترغیب اقشار مختلف به اقامه نماز جماعت از جمله زمینه ها برای تقویت جایگاه نماز در جامعه است.

 وی، با تاکید بر لزوم استفاده از شیوه ها و تکنیک های مناسب برای ترویج اقامه نماز به ‌ویژه به شکل جماعت، یادآور شد: در بین نسل نوجوان و جوان بهترین روش برای ترغیب آنان به اقامه نماز، الگوسازی و همانند سازی است.

 وی موضوع پیوست فرهنگی برای پروژه های عمرانی و لحاظ ساخت نمازخانه های مناسب در پروژه های عمومی و عمرانی را مورد تاکید قرارداد.

 رئیس اداره تبلیغات اسلامی گچساران، با اشاره به نقش پررنگ زنان در پرورش فرزندان و درونی کردن فرهنگ نماز خوانی در آنان، گفت: توجه ویژه به این مهم و انجام اقدامات فرهنگی در این حوزه باید در دستورکار قرار گیرد.

ملکوتی با بيان اين كه نماد علمی حاكميت دينی برپا داشتن نماز و ترويج و توسعه آن به منظور جلوگيری از زشتی ‌هاست، بيان داشت: در اين راستا متوليان بايد آموزه‌ های دينی به ‌ويژه نماز را در جامعه گسترش داده و با برنامه ‌های فرهنگی زمينه جذب افراد به اين فريضه ارزشی را فراهم كنند.

 ملکوتی، ترويج فرهنگ نماز را فقط وظيفه ستاد اقامه نماز ندانست و تاكيد كرد: بايد مديران، مسئولان و مردم در اين بخش برنامه عملياتی داشته و با برنامه‌ ريزی جوانان را به سمت مساجد سوق دهند.

 رئیس اداره تبلیغات اسلامی گچساران، با بيان اين كه نماز بهترين وسيله تقرب به خدا، حلقه اتصال انسان به عالم ربوبيت و سنگ بنای دين است، بر ارتقای فرهنگ نماز در جامعه تاكيد كرد.تاریخ انتشار : 16 آبان 1395» اخبار مرتبط:

 • خبرنگاری از دهستان راک برگزیده حوزه نماز درکهگیلویه وبویراحمدشد
 • نخستین اجلاس استانی نماز در گچساران برگزار می شود
 • ماه رمضان بهترین فرصت ترویج معارف قرآنی است
 • راه‌اندازی بخش نمازشناسی در کتابخانه‌های عمومی کهگیلویه و بویراحمد
 • شهرستان باشت با کمبود جدی روحانی مواجه است
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد دولت دوازدهم را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-خوب وقابل پیش بینی بود
  2- متوسط بعلت ناتوانی مدیران
  3- ضعیف و ادامه روند ناتوانی ادامه دارد
  4- عوامل بیرونی دولت را ناکام گذاشته است


  آپلود عکس  آپلود عکس