اخبار استانهاازکشف جسد کاملا متلاشی شده مرد 54ساله تا پای گیر کرده دختر جوان درپل و قطع انگشتان کارگرنگون بخت در شیراز

27 آبان 1395

ازکشف جسد کاملا متلاشی شده مرد 54ساله تا پای گیر کرده دختر جوان درپل و قطع انگشتان کارگرنگون بخت در شیراز

به گزارش راک نیوز از شیراز به نقل از روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شیراز در ساعت 13:57دقیقه روز گذشته گزارش مشاهده یک جسد در منزل مسکونی در اطراف میدان ولیعصر از طریق سامانه 125 به ایستگاه 9 اعلام شد و تیم کشف جسد از این ایستگاه راهی محل حادثه شد.

 

سید مرتضی حسینی فرمانده ایستگاه 9 در این باره گفت: با توجه به اینکه مدت طولانی از مرگ متوفی گذشته بود، جسد کاملا متلاشی شده که تیم کشف جسد با رعایت کلیه نکات بهداشتی جسد را در کاور مخصوص حمل جسد گذاشته و به عوامل مربوطه تحویل داده شد.

 

در ساعت 14:53 دقیقه روز گذشته گزارش گیر کردن دست یک کارگر در دستگاه از طریق تماس شهروندان با سامانه 125، آتش نشانان از ایستگاه چهارده را روانه محل حادثه کرد و تیم امدادی پس از حضور و بررسی علت حادثه ، عملیات ایمن سازی محل را انجام داده و نسبت به انتقال مصدوم به عوامل اورژانس یاری رساندند.

 

در این حادثه انگشت اشاره و بند اول انگشت میانه دست چپ کارگر 35 ساله دچار آسیب جدی شد.

 

سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شیراز از کلیه کارگران خواست در محلهایی که احتمال سانحه وجود دارد از کلاه، عینک و کفش ایمنی استفاده کنند ، از نواقص و معایب دستگاه ها اطمینان حاصل نمایند، وسایل ضد حریق مثل کپسول آتش نشانی را در دسترس داشته باشند، ابزارها و وسایل راقبل از شروع به کارکنترل کنند.

*تجمع و نگهداری گاز شهری در اتاق یک منزل مسکونی منجر به انفجار شد.*

هم چنین درحادثه ای دیگر  در ساعت 11:57دقیقه روز گذشته گزارش آتش سوزی در یک منزل مسکونی از طریق مرکز فرماندهی 125 به ایستگاه هشت آتش نشانی اعلام و به دنبال آن تیم اطفایی به سرعت راهی محل حادثه در شهرک بهشتی شدند.

 

آتش نشانان پس از رسیدن به محل حادثه بدون درنگ با تجهیزات اطفایی مورد نیاز وارد منزل شده و پس ازقطع برق و گاز محل و مشخص شدن کانون حریق اقدام به مهار آتش سوزی و اطفای آن کردند و در نهایت عملیات تخلیه دود و پاک سازی و جداسازی وسایل سوخته انجام و در نهایت مصدوم که یک مرد 54 ساله و دچار سوختگی شده بود به عوامل اورژانس و محل به نیروی انتظامی و مالک تحویل داده شد.

*پای دختر 18 ساله که در پل فلزی عابر پیاده ناایمن گیر کرده بود ، توسط آتش نشانان رهاسازی شد.*

پس از گزارش گیر کردن پای شخص در پل فلزی عابر پیاده در ساعت 13:32 دقیقه روز گذشته به ایستگاه 17 آتش نشانی شیراز، تیم امداد درگیری اعضا از این ایستگاه به سرعت روانه محل اعلام شده در شهرک مهدی آباد شد.

 

دراین حادثه که به دلیل ناایمن بودن فاصله بین نرده های فلزی عابر پیاده اتفاق افتاده بود ، پای دختر 18 ساله در هنگام عبور از پل، در میان نرده های فلزی گیر افتاد. امدادگران 125 به سرعت خود را به محل حادثه رسانده و عملیات رهاسازی پا بوسیله تجهیزات هیدرولیک انجام و شخص که از ناحیه پای راست دچار مصدومیت شده بود ، به منظور مداوا به عوامل اورژانس سپرده شد.

و دست آخر اینکه پس از گزارش گیر کردن پای شخص در پل فلزی عابر پیاده در ساعت 13:32 دقیقه روز گذشته به ایستگاه 17 آتش نشانی شیراز، تیم امداد درگیری اعضا از این ایستگاه به سرعت روانه محل اعلام شده در شهرک مهدی آباد شد.

دراین حادثه که به دلیل ناایمن بودن فاصله بین نرده های فلزی عابر پیاده اتفاق افتاده بود ، پای دختر 18 ساله در هنگام عبور از پل، در میان نرده های فلزی گیر افتاد. امدادگران 125 به سرعت خود را به محل حادثه رسانده و عملیات رهاسازی پا بوسیله تجهیزات هیدرولیک انجام و شخص که از ناحیه پای راست دچار مصدومیت شده بود ، به منظور مداوا به عوامل اورژانس سپرده شد.

==========================================
» Date : 27 آبان 1395

»» Print

» کاربر محترم شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس ایمیل info@raaknews.com ارسال فرمایید تا در وب سایت قرار گیرد.

-----------------------------

به کانال تلگرام ما بپیوندید:

-----------------------------

» اخبار مرتبط:

 • جولان دوحلقه مار در سالن پذیرایی یک منزل مسکونی در خیابان لاله شیراز!
 • واژگونی خودرو به علت سرریزکردن آب در خیابانی درشیراز !
 • باز هم تصادفات سهمگین در شیراز 11مصدوم از جمله سه کودک خردسال بر جای گذاشت+ ...
 • مهمترین حوادث شیراز:از به دام انداختن مار افعی و مار عروس در منازل مسکونی ت ...
 • آتش سوزی درکارخانه تولید نوشابه در شیراز 6000بطری نوشابه در آتش سوخت
 •  

  نظرات:

  نام:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

  ویژه های راک نیوز

  مقالات

  نظرسنجی

  تبلیغات تصویری  پربازدیدترین اخبار

  تبلیغات

  آپلود عکس

  آپلود عکس