مشروح اخبار
 » مراسم پیاده رویی و تجمع اربعین چاروسا در امامزاده سید محمود(ع) برگزار می‌شود

وی از برگزاری همایش پیاده رویی اربعین حسینی در چاروسا در امامزاده سید محمود(ع) خبر داد و یادآور شد: مراسم اربعین حسینی در چاروسا روز یکشنبه از ساعت 7صبح مردم به صورت پیاده رویی از شهر قلعه رئیسی شروع و تا امامزاده سید محمود(ع) ادامه دارد.به گزارش راک نیوز از چاروسا سید حسن آرمند؛ 

حجت الاسلام اسماعیل صلواتی امشب در جمع خبرنگاران با تسلیت ایام اربعین حسینی اظهار داشت: اربعین نماد حرکت و آرمان حسین بن علی(ع) در زنده نگه داشتن اسلام واقعی و حقیقی است.

امام جمعه قلعه رئیسی بیان کرد: یزید با کشتن امام حسین(ع) نه تنها نتوانست قیام عاشورا را خاموش کند بلکه امروز قیام عاشورا به یک فرهنگ تبدیل شده است.

وی افزود: پیاده روی عظیم اربعین حسینی نماد واقعی بصیرت توام با شور و شعور شیعیان، مسلمانان و دلدادگان به امام حسین(ع) و یاران باوفایش است.

صلواتی خاطرنشان کرد: حضور شیعیان و سنی‌ها در کنار یکدیگر در پیاده روی اربعین نشان دهنده اثر عمیق فرهنگ عاشورا و احساس نیاز همه افراد به این فرهنگ بزرگ است.

امام جمعه قلعه رئیسی با بیان اینکه آل سعود از این همایش بزرگ میلیونی درس بگیرد تصریح کرد: آل سعود باید با مدیریت صحیح و دقیق و با کیفیت این مراسم بزرگ درس بگیرد و نشان می دهیم که برگزاری چنین حرکت‌های بزرگی به مدیریت اسلامی نیازمند است.

وی از برگزاری همایش پیاده رویی اربعین حسینی در چاروسا در امامزاده سید محمود(ع) خبر داد و یادآور شد: مراسم اربعین حسینی در چاروسا روز یکشنبه از ساعت 7صبح مردم به صورت پیاده رویی از شهر قلعه رئیسی شروع و تا امامزاده سید محمود(ع) ادامه دارد.

صلواتی با بیان اینکه تجمع بزرگ اربعین چاروسا از ساعت 9صبح در صحن امامزاده سید محمود(ع) قلعه رئیسی برگزار می شود خاطرنشان کرد: طبق رسم هر ساله که مراسم اربعین حسینی در امامزاده سید محمود(ع) قلعه رئیسی برگزار می شود امسال هم این مراسم بزرگ در این امامزاده جلیل القدر برگزار می شود.تاریخ انتشار : 28 آبان 1395 20:11» اخبار مرتبط:

 • امام جمعه موقت قلعه رئیسی مطرح کردجهانی کردن شعار هیهات منا الذلة در تجمع ا ...
 • رسانه‌های غربی روز اربعین حسینی حیرت‌زده می‌شوند
 • ماشین پسر قلعه‌نویی در مراسم اربعین حسینی+عکس
 • پخش مراسم اربعین حسینی در دهدشت از شبکه های ملی
 • بخش چاروسا در استان غوره (بی کس)است
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  درصورت تصویب با استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال آینده موافقید؟

  1- بلی
  2- خیر
  3- شیوه برگزاری و شرایط باید اطلاع رسانی شود
  4- نظرخاصی ندارم


  آپلود عکس  آپلود عکس