مشروح اخبار
 » مراجعه عده‌ای از زائران بدون ویزا به مرز شلمچه+درخواست فرماندار ویژه خرمشهر ازمردم

در روزهای گذشته که حسن روحانی رئیس جمهور کشور برای افتتاح پایانه مسافری شلمچه در میان زائران قرار گرفته بود، عده‌ای نیز عدم داشتن ویزا و اجازه خروج از مرز را به رئیس جمهور را اعلام کردند.

تعدادی از مردم بدون ویزا و مدارک قانونی پس از حضور در مرز شلمچه با کمک مسؤولان و توسط اتوبوس‌ها به عمق کشور بازگشتند.بسته شدن مرز مهران بر روی زائران حسینی سبب گردید تا خیل مراجعه در مرزهای شلمچه وچزابه چندین برابر گردد.

اما آنچه دراین بین باعث کندی درخدمات دهی به زائران میگردد خروش زائران بدون ویزا به این مرز بوده است.

به گزارش راک نیوز از خوزستان ؛ از روزهای قبل تمام مسؤولان امنیتی و مربوطه برای خروج زائران به سمت عراق و عزیمت به زیارت اربعین حسینی، ویزا و گذرنامه را به عنوان دو مدرک قانونی شرط دانسته‌اند.

این مورد بارها و بارها توسط مسؤولان و رسانه‌ها به زائران و مردم اطلاع‌رسانی شده است، اما این روزها مرز شلمچه شاهد تعداد زیادی از مردم است که بدون در دست داشتن مدارک قانونی به مرزها مراجعه کرده‌اند.

عده‌ای از مردم بدون داشتن ویزا و عده‌ای بدون داشتن گذرنامه به پایانه مسافری شلمچه مراجعه کردند و از مسؤولان خواستار اجازه خروج را دارند.

در روزهای گذشته که حسن روحانی رئیس جمهور کشور برای افتتاح پایانه مسافری شلمچه در میان زائران قرار گرفته بود، عده‌ای نیز عدم داشتن ویزا و اجازه خروج از مرز را به رئیس جمهور را اعلام کردند.

تعدادی از مردم بدون ویزا و مدارک قانونی پس از حضور در مرز شلمچه با کمک مسؤولان و توسط اتوبوس‌ها به عمق کشور بازگشتند.

گفتنی است که در مرز شلمچه ویزایی صادر نمی‌شود اما با این وجود تعدادی از مردم برای عبور و صدور ویزا به مرز شلمچه مراجعه می‌کنند.

ولی‌الله حیاتی فرماندار ویژه خرمشهر نیز از مردم خواست تا بدون مدارک قانونی در مرز شلمچه حضور پیدا نکنند و ویزا را از مبدا حرکت خود تهیه کنند.

 تاریخ انتشار : 28 آبان 1395» اخبار مرتبط:

 • حذف عوارض خروج زائران اربعین از مرز شلمچه
 • حدود ۴۰۰ «زائر ایرانیِ بدون ویزا» تاکنون بازداشت شده‌اند
 • بازداشت 300 زائر ایرانی اربعین در خاک عراق
 • اجازه سفرباخودروی شخصی به کربلا صادرشد
 • مرز شلمچه تا اطلاع ثانوی مسدود است
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد دولت دوازدهم را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-خوب وقابل پیش بینی بود
  2- متوسط بعلت ناتوانی مدیران
  3- ضعیف و ادامه روند ناتوانی ادامه دارد
  4- عوامل بیرونی دولت را ناکام گذاشته است


  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg