اخبار استانهامادرم وقتي فهميد گوشي ام را دزديده اند خوشحال شد امانمیدانست به سرنوشت خودم گندزدم!

1 آذر 1395

مادرم وقتي فهميد گوشي ام را دزديده اند خوشحال شد امانمیدانست به سرنوشت خودم گندزدم!

 راک نیوز- حدود چهارماه قبل درفضاي مجازي با دانيال آشنا شدم. ما در شبکه هاي اجتماعي عضو يک گروه بوديم و براي همديگر پيام مي فرستاديم.

اين ارتباط مخفيانه به يک احساس هيجاني تبديل شد. مادرم هر روز تذکر مي داد دست از اين مسخره بازي ها بردار و اين قدر خودت را درگير گوشي وامانده ات نکن.

اما من معتاد شده بودم و فكر مي كردم بدون گوشي تلفن همراه ديگر نمي توانم نفس بکشم. يک روز غروب در حال پياده روي ، سرگرم گفتگوي تلفني بودم که دزد موتور سوار ،گوشي تلفنم را در يک پلک به هم زدن قاپيد و به سرعت متواري شد.

شوکه شده بودم و نمي دانستم چه کار کنم. با چشم هايي گريان به خانه رفتم. مادرم وقتي فهميد گوشي ام را دزديده اند خوشحال شد و در حالي که مي خنديد گفت : بايد از آن دزد تشکر کنيم که تو را بالاخره از گوشي تلفنت دور کرد.

اعصابم حسابي به هم ريخته بود.

من نمي دانستم که سارق گوشي قاپ همان روز با ديدن پيامک ها و شماره دانيال به ارتباط ما پي برده و با او تماس گرفته است. اين تماس هاي تهديد آميز با هدف اخاذي به درگيري اين دو جوان انجاميد. در درگيري بعدي هم آنها با دوستان شان به جان همديگر افتادند و معركه به پا كردند.

پليس آنها را دستگير کرده است. موضوع سرقت يک طرف و فاش شدن رابطه مجازي مخفيانه من و اين پسر جوان با‌آن همه پيام و عكس ها و تصاوير شرم آور آّبرو و اعتبارم را جلوي خانواده ام برد.

قرار بود خاله ام مرا براي پسرش خواستگاري کند. با روشن شدن اين قضايا به سرنوشت خودم گند زدم . اصلا فكر نكرده بودم اين رابطه واقعا ارزشش را داشت كه ... .

غلامرضا تديني راد - خبرنگارپايگاه خبري پليس خراسان رضوي

 

==========================================
» Date : 1 آذر 1395

»» Print

» کاربر محترم شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس ایمیل info@raaknews.com ارسال فرمایید تا در وب سایت قرار گیرد.

-----------------------------

به کانال تلگرام ما بپیوندید:

-----------------------------

» اخبار مرتبط:

 • قتل شوهر به‌خاطر وایبر و واتس‌آپ !
 • شوخی مربوط به تعرض ماموران سعودی، کار دست تاجرایرانی داد !
 • اعتراف قاتل:فرهاد مزاحم اعضای خانواده ام می شد، کشتم و جنازه اش راآتش زدم
 • اعترافات تلخ زورگيری كه 500 نفر را تيغ زد
 • مردی که به 30 زن قول ازدواج داده بود /نیت اخاذی
 •  

  نظرات:

  نام:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

  ویژه های راک نیوز

  مقالات

  نظرسنجی

  تبلیغات تصویری  پربازدیدترین اخبار

  تبلیغات

  آپلود عکس

  آپلود عکس