اخبار استانهااز آتش سوزی در عینک فروشی تا حریق کارگاه قالی بافی درشیراز!

8 آذر 1395

از آتش سوزی در عینک فروشی تا حریق کارگاه قالی بافی درشیراز!

 

به گزارش خبرنگار حوادث راک نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شیراز در ساعت 9:36 دقیقه صبح روز گذشته ، گزارش آتش سوزی در یک مغازه عینک فروشی از طریق سامانه 125 به ایستگاه دو اعلام شد و با توجه به وسعت حریق ، آتش نشانان از ایستگاه های 11 و پنج نیز به محل اعلام شده اعزام شدند.

 

تیم های اطفایی پس از رسیدن به محل حادثه و مشاهده دود سنگین از طبقه دوم با استفاده از نردبان وارد مغازه شده و همزمان گروه دیگری درب ورودی پایین را پس از شکستن قفل باز کرده و خود را به طبقه دوم رساندند و در یک عملیات همزمان ، تخلیه دود و اطفای حریق انجام شد.

 

علت آتش سوزی اتصال برق سه راهه به دلیل ایجاد حرارت و کشیدن بار اضافی از آن عنوان شده است.

 

همچنین در حادثه آتش سوزی کارگاه قالی بافی در شهرک والفجر ، در ساعت 20:22 دقیقه شب گذشته، آتش نشانان از سه ایستگاه 14 و کمکی 17 راهی محل حادثه شدند.این کارگاه در زیر زمین یک ساختمان دو طبقه قرارداشت و با توجه به دود سنگین ، آتش نشانان به دو گروه تقسیم شده و یک گروه عملیات تهویه دود و اطفا حریق را انجام داد و گروه دیگر جستجو در دیگر طبقات را به منظور وجود مصدومین احتمالی را انجام دادند.این عملیات اطفایی نزدیک به دو ساعت به طول انجامید.

 

به گزارش راک نیوز ،در دو عملیات اطفایی دیگر، آتش نشانان ایستگاه 18 با کمک تیم اطفایی ایستگاه سه و ایستگاه19 ،آتش سوزی ضایعات در یک کارگاه در سلطان آباد و حریق یک مخروبه در بین الحرمین که توسط معتادین ایجاد شده بود را مهار و اطفا کردند.

==========================================
» Date : 8 آذر 1395

»» Print

» کاربر محترم شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس ایمیل info@raaknews.com ارسال فرمایید تا در وب سایت قرار گیرد.

-----------------------------

به کانال تلگرام ما بپیوندید:

-----------------------------

» اخبار مرتبط:

 • ازکشف جسد کاملا متلاشی شده مرد 54ساله تا پای گیر کرده دختر جوان درپل و قطع ...
 • روشن بودن بخاری و انتقال گرما به مواد قابل اشتعال مغازه ای را درشیراز به آت ...
 • مهمترین حوادث شیراز:از به دام انداختن مار افعی و مار عروس در منازل مسکونی ت ...
 • آتش سوزی درکارخانه تولید نوشابه در شیراز 6000بطری نوشابه در آتش سوخت
 • آتش سوزی در جمعه بازار یاسوج
 •  

  نظرات:

  نام:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

  ویژه های راک نیوز

  مقالات

  نظرسنجی

  تبلیغات تصویری  پربازدیدترین اخبار

  تبلیغات

  آپلود عکس

  آپلود عکس