اخبار استانهاسوالات چالشی حجت الاسلام صدوقی از عسکری؛چه کاری برای جوانان پر شوری که همیشه برای جریان اصلاحات پادویی میکردند انجام داده اید؟

15 آذر 1395

سوالات چالشی حجت الاسلام صدوقی از عسکری؛چه کاری برای جوانان پر شوری که همیشه برای جریان اصلاحات پادویی میکردند انجام داده اید؟

بعد از انتشار مصاحبه سید رضا عسکری [کلیک کنید]از فعالان سیاسی اصلاح‌طلب شهرستان بویراحمد، حجت‌االاسلام سید نعمت‌الله صدوقی یکی دیگر از اصلاح‌طلبان شهرستان کهگیلویه با ارسال متنی به رسانه‌ها به اظهارات عسکری پاسخ داد. به گزارش راک نیوز ، این متن به شرح زیر است،

سلام دوستان عزیز قصد ورود به مباحث را نداشتم ولی ابهامات و سئوالاتی دارم که لازم می‌دانم بخش‌هایی از آنها را گوشزد نمایم و منتظر پاسخ مستدل هستم:

جناب آقای  سید رضا عسکری

در همین دولت مجموعه ای که خود را نماینده اصلاح طلبان میدانستند (که حضرتعالی در راس آنها بودید ) و با استاندار و مجموعه مدیران مذاکرات و جلسات مستمری داشته و مطالباتی را دنبال می‌کردید.

اول: بفرمایید چقدر در آن اهداف موفق بوده‌اید؟

دوم: آیا شماها جز برای خود و بستگان و دوستان نزدیک خود برای دیگر اصلاح طلبان واقعی کار مثبتی انجام داده‌اید؟

سوم: آیا در پیگیری مطالبات اولویت شماها اشتغال جوانان بیکار بوده یا رایزنی برای تصاحب پست ها و مسئولیت‌ها؟

چهارم: آیا مدیرانی که با تلاش های شماها مسئولیت گرفتند اینها اصلاح طلب بودند یا اصول گرا یا فرصت طلب؟ آیا در انتخاب و معرفی و یا حمایت آنها تقویت تفکر اصلاح طلبی مد نظر بوده یا منافع شخصی ، فامیلی ؟

پنجم: در تصمیماتی که مربوط به جریان اصلاحات و اصلاح طلبان استان گرفتید و به نمایندگی خودساخته آنها (اصلاح طلبان ) مطالباتی را پیگیری کردید آیا غیر از حلقه محدود خودتون بقیه  اصلاح طلبان ثابت قدم و پایدار را در جریان گذاشتید؟

ششم: در اشتغال جوانان بیکار آیا عدالت و انصاف را رعایت نموده‌اید؟

هفتم: آیا از تصمیمات مجمع خودساخته جهت شناسایی و انتخاب کاندیدای اصلاح طلبان در شهرستان ها حمایت و به تعهدات خود در قبال خروجی های مجمع پای بند بودید؟

هشتم: لطف کنید سریع بفرمایید در انتخابات مجلس از کدام کاندیداهای (اصلاح طلب یا اصولگرا ) حمایت کردید؟

نهم: در دولت آقای روحانی چه کارهای مفید و موثری برای اصلاح طلبان واقعی و جوانان پر شوری که همیشه برای جریان اصلاحات پادویی میکردند انجام داده اید؟

دهم: مدیران منتخب یا مورد حمایت شما چه خدمتی به جریان اصلاحات کرده اند آیا به اصول اصلاح طلبی پای بند ماندند؟

آقای عسکری به این ذهنیت هم پاسخ بدهید که چرا در خلوت با مدیران کل و استاندار چانه زنی و در جلوت مدعی انتقاد از ان ها هستید.این سوال بنده صدوقی تنها نیست سوال هزاران نفری است که روزانه به بنده و دیگر دوستان و فعالین و کنشگران سیاسی مراجعه و ازین وضعیت ناله میکنند و هزاران سوال دیگر که به مرور بیان خواهم کرد.

 

==========================================
» Date : 15 آذر 1395

»» Print

» کاربر محترم شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس ایمیل info@raaknews.com ارسال فرمایید تا در وب سایت قرار گیرد.

-----------------------------

به کانال تلگرام ما بپیوندید:

-----------------------------

» اخبار مرتبط:

 • جشن نیمه‌شعبان اصلاح‌طلبان کهگیلویه وبویراحمد لغو شد +جزئیات
 • سید رضا عسکری:زارعی اصولگرا امتحان خود را پس داده است
 • اگر،"فائزه "برای پیروزی اصلاح طلبان درانتخابات مجلس
 • جزئیات نشست بزرگ اصلاح طلبان کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج
 • بزرگواری وحمایت از اصلاح طلبان در انتخابات آینده
 •  

  نظرات:

  • ناکام

  • 15 آذر 1395 07:57
  • 0 خبر
  • 0 نظر
  ^
  احسنت بر آقای صدوقی، احسنت....
  نام:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

  ویژه های راک نیوز

  مقالات

  نظرسنجی

  تبلیغات تصویری  پربازدیدترین اخبار

  تبلیغات

  آپلود عکس

  آپلود عکس