اخبار استانهاپاسخ مدیرارشاد کهگیلویه به روایت تلخ تاجگردون از فضای حاکم بر شهرستان

27 آذر 1395

پاسخ مدیرارشاد کهگیلویه به روایت تلخ تاجگردون از فضای حاکم بر شهرستان

درپی انتشار خبری در راک نیوز مبنی براینکه ،غلامرضاتاجگردون در  مراسم جنشی به مناسبت میلاد رسول اکرم  در سالن آزادی شرکت نفت گچساران برگزار گردیدخاطره ای  از سفرخود به دهشت را بیان داشت که با واکنش رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه همراه شد.
تاجگردون در مورد این خاطره گفت: در مراسمی که بمنظور تجلیل از هادی محقق کارگردان فیلم ممیرو در دهدشت برگزار شده بود شرکت نمودم.
نماینده گچساران وباشت درادامه افزود : فرماندار کهگیلویه دراین مراسم با بیان وضعیت بودجه و ردیف های اختصاصی شروع به صحبت کرذ و پس از وی استاندار و عدل هاشمی  دیگر سخنرانان این مراسم بودند.تاجگردون با کنایه گفت هرچه به اطراف نگاه کردم در ردیف های اول ودوم اثری از هادی نبود وبنده خدا اون آخرهای مجلس نشسته بود.
اما کنایه تاجگردون از حاکم بودن فضای سنگین وعاری از شادی حاکم برکهگیلویه بود.رئیس کمیسیون برنامه وبودجه مجلس افزود : یکی از خوانندگان که در بحبوحه انتخابات در باشت همین خواننده برای اینجانب آهنگ بسیار شادی را اجرانمود اما وقتی همین  خواننده آهنگ غم باری را دردهدشت اجرا نمود پرسیدم که چرا اینقدر سنگین اجرا میکند گفتند فضای دهدشت اینگونه است ومن پس از اجرا شروع به دست زدن نمودم دیدم بغل دستی من آقای عدل هاشمی پور دست نمی زند و به ایشان گفتم چرا دست نمیزنی و وی گفت :این چیه که دست بزنم…
تاجگردون با بیان اینکه به حاج عدل گفتم کاری میکنم که مجبور بشوی دست بزنی وافزود : وقتی فرصت صبحت پیداکردم  این کار را انجام دادم.
 
اما ایرج کاظمی جو در آیین اختتامیه هفته فرهنگ و هنر کهگیلویه بااین اظهرات  تاجگردون واکنش شان داد و گفت:فروردین امسال در آیین تقدیر از کارگردان بین المللی ممیرو هادی محقق که با حضور نمایندگان و استاندار برگزار شد یکی از خواننده های محلی کهگیلویه برنامه ای اجرا کرد.
وی بیان کرد:مردم کهگیلویه غمگین نیستند اما خواننده ای که در فضای احساسی انتخابات برای شما برنامه اجرا کرد چون فضای انتخابات بود کسی به متن موسیقی توجه نمی کند.
ریس فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه در واکنش به سخنان تاجگردون که گفتند هادی محقق در ردیف آخر نشسته بود بیان کرد: هادی محقق در ردیف جلویی جلسه نشسته بود اما وقتی آقای تاجگردون دیر آمدند هادی محقق به خاطر ایشان و احترام تاجگردون جای خود را به ایشان داد و محقق رفت پیش مادرش نشست.

==========================================
» Date : 27 آذر 1395

»» Print

» کاربر محترم شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس ایمیل info@raaknews.com ارسال فرمایید تا در وب سایت قرار گیرد.

-----------------------------

به کانال تلگرام ما بپیوندید:

-----------------------------

» اخبار مرتبط:

 • روایت تاجگردون از شرایط تلخی که بردهدشت حاکم است/عدل هاشمی را مجبور کردم تا ...
 • سنگ تمام مسئولان برای تجلیل ازممیرو ؛کارگردان مطرح بین الملی لوح تقدیرش را ...
 • فیلمبرداری فیلم بدون دیالوگ "ممیرو"در دهدشت
 • کنایه نماینده مجلس به استاندار وتشویق حاضرین
 • تاجگردون نماینده دورنهم، فردا با مردم باشت سخن میگویید
 •  

  نظرات:

  نام:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

  ویژه های راک نیوز

  مقالات

  نظرسنجی

  تبلیغات تصویری  پربازدیدترین اخبار

  تبلیغات

  آپلود عکس

  آپلود عکس