اخبار استانهانیکوکاران گچسارانی چهارقطعه زمین برای فعالیت های فرهنگی اهدا کردند

28 آذر 1395

نیکوکاران گچسارانی چهارقطعه زمین برای فعالیت های فرهنگی اهدا کردند

نیکوکاران گچسارانی چهارقطعه زمین برای فعالیت های فرهنگی اهدا کردند

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه گچساران گفت: سه نیکوکار در این شهرستان چهار قطعه زمین برای انجام برنامه های فرهنگی و کمکهای انسان دوستانه به این نهاد اهدا کردند.

فرزین بهمنی آزاد در گفت و گو با راک نیوز اظهار داشت: این میزان زمین از سوی فرج الله اصغرزاده، مهدی محرابی و شیرعلی توحیدی برای ساخت مسجد، حسینیه و کمک به نیازمندان اهدا شده است.

وی گفت: یک قطعه زمین سه هزار متر مربعی از سوی فرج الله اصغرزاده به نیابت از برادران خود برای ساخت یک باب مسجد و یک باب حسینیه در روستای مارین وقف کرده است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه گچساران تصریح کرد: مهدی محرابی خیر دیگر نیز یک قطعه زمین به مساحت 280 مترمربع برای ساخت مسجد در روستای هفت چشمه این شهرستان اهدا کرده است.

بهمنی آزاد ابراز کرد: شیرعلی توحیدی، یکی دیگر از نیکوکاران این شهرستان 2 قطعه زمین تجاری به ارزش 700 میلیون ریال برای فعالیت های نوعدوستانه و فرهنگی اهدا کرد.

وی ادامه داد: این 2 قطعه زمین در کوی شهید حاتمی نزدیکی حسینیه بهبهانی‌های شهر دوگنبدان واقع شده است.

وی بیان کرد: این ملک با هدف حمایت از اجرای برنامه‌های فرهنگی، ساخت حوزه علمیه خواهران و برادران و کمک به نیازمندان اهدا شده است.

وی ادامه داد: از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون 125 قطعه زمین برای احداث مسجد و حسینیه از سوی خیران در این شهرستان وقف شده است.

بهمنی آزاد تعداد وقف کننده موقوفات مسکونی و تجاری این شهرستان را 30 نفر اعلام کرد و افزود: از این تعداد 20 درصد بانوان هستند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه گچساران، مشارکت مردم در امور خیریه بخصوص در زمینه ساخت مسجد در سطح شهرستان را خوب ارزیابی کرد و افزود: بیش از 80 درصد از هزینه ساخت و مرمت مساجد از سوی مردم پرداخت می‌شود.

==========================================
» Date : 28 آذر 1395

»» Print

» کاربر محترم شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس ایمیل info@raaknews.com ارسال فرمایید تا در وب سایت قرار گیرد.

-----------------------------

به کانال تلگرام ما بپیوندید:

-----------------------------

» اخبار مرتبط:

 • رئیس اداره اوقاف و امور خیریه گچساران: بزودی سه طرح بزرگ رفاهی و خدماتی در ...
 • وقف دو واحد تجاری از سوی خیر گچسارانی
 • ساخت مسجد به همت خانواده نیکوکار در یاسوج
 • نیاز به 100میلیارد ریال اعتبار برای اجرای طرح های عمرانی امامزادگان گچساران
 • تجلیل از برگزیدگان سی و هشتمین دوره مسابقات قرآنی استانی و شهرستانی
 •  

  نظرات:

  نام:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

  ویژه های راک نیوز

  مقالات

  نظرسنجی

  تبلیغات تصویری  پربازدیدترین اخبار

  تبلیغات

  آپلود عکس

  آپلود عکس