اخبار استانهارئیس سازمان برنامه و بودجه کهگیلویه و بویراحمد: تا جایی که بتوانم در خدمت دستگاه قضا هستم

8 دی 1395

رئیس سازمان برنامه و بودجه کهگیلویه و بویراحمد: تا جایی که بتوانم در خدمت دستگاه قضا هستم

رئیس سازمان برنامه و بودجه کهگیلویه و بویراحمد: تا جایی که بتوانم در خدمت دستگاه قضا هستم

رئیس سازمان برنامه و بودجه کهگیلویه و بویراحمد گفت: دولت تدبیر و امید شرایط خوبی در زمینه ایجاد ثبات تورم و نرخ ارز در تجارت مهیا کرده است.

حسن نوروزی در آیین افتتاح ساختمان دادگستری گچساران که با حضور رئیس کل دادگستری استان و مسؤولان استانی، امام جمعه گچساران، فرماندار و روسای ادارات برگزار شد، اظهار کرد: دولت تدبیر و امید در سه سال و نیم از عمر این دولت می‌گذرد برای خود یک اصل و یک رویکرد را در یک فضای کاملا با آرامش و با ثبات در نظر گرفته است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: دولت تدبیر و امید با تعامل و همکاری با سه قوه مجریه، قضایه و مقننه توانسته است عملکردی خوبی را در این چند سال ارائه بدهد.

وی تصریح کرد: استان کهگیلویه و بویراحمد در دولت یازدهم نتایج خوبی در ایجاد ثبات تورم و نرخ ارز در تجارت مهیا کرده است و این با تعامل سازنده این سه قوه عملی شده است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد اذعان کرد: عملکرد قوه قضاییه در استان کهگیلویه و بویراحمد در زمینه عمرانی احداث ساختمان دادگستری در شهرهای استان کهگیلویه و بویراحمد اقدامات خوبی بوده است.

نوروزی ادامه داد: در چند روز اخیر در شهرستان یاسوج و امروز در دو شهرستان گچساران و دهدشت شاهد افتتاح دو ساختمان دیگر دادگستری در این استان هستیم.

این مسؤول عنوان کرد: به عنوان نماینده قانون تا جایی که بتوانم به مجموعه دادگستری در استان کهگیلویه و بویراحمد کمک خواهم کرد.

نوروزی ابراز کرد: اگر در یک جامعه به مجموعه قوه قضاییه کمک شود، می‌توان امنیت را در آن جامعه، منطقه و کشور مشاهده کرد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: اگر در یک منطقه یا جامعه امنیت وجود نداشته باشد کار کردن در آن منطقه بسیار سخت می‌شود.

نوروزی ادامه داد: دستگاه قضایی یک شرایط لازم برای حفظ امنیت و نگهداری از پاسداشت حقوق مردم و حفاظت از اجرایی قانون و همچنین رسیدگی به حقوق مظلومان را باید داشته باشد.

وی خاطرنشان کرد: به عنوان نماینده قانون تا جایی که امکان دارد در خدمت دستگاه قضا و دادگستری هستم.

==========================================
» Date : 8 دی 1395

»» Print

» کاربر محترم شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس ایمیل info@raaknews.com ارسال فرمایید تا در وب سایت قرار گیرد.

-----------------------------

به کانال تلگرام ما بپیوندید:

-----------------------------

» اخبار مرتبط:

 • افتتاح ساختمان جدید دادگستری گچساران با حضور رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بو ...
 • افزایش 28 درصدی اعتبارات استانی و نفت کهگیلویه و بویراحمد در سال 95
 • رئیس اسبق دانشگاه پیام نورممسنی مدیرکل پژوهش استان کهگیلویه وبویراحمدشد
 • رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد
 • مدیرکل جدید بازرسی کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد.
 •  

  نظرات:

  نام:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

  ویژه های راک نیوز

  مقالات

  نظرسنجی

  تبلیغات تصویری  پربازدیدترین اخبار

  تبلیغات

  آپلود عکس

  آپلود عکس