مشروح اخبار
 » الحاق سروک، سرآبتاوه، تل خسرو، شهرک ولایت و مهریان، مادوان به یاسوج

هشتمین نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه کهگیلویه و بویراحمد پیش از ظهر امروز به ریاست سید موسی خادمی استاندار و با حضور اعضای این نشست برگزار شد.

این نشست با چهار دستور کار توزیع اعتبارات ابلاغی ردیف‌ها شامل پاداش پایان خدمت بازنشستگان

 به گزارش راک نیوز از یاسوج ؛ هشتمین نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه کهگیلویه و بویراحمد پیش از ظهر امروز به ریاست سید موسی خادمی استاندار و با حضور اعضای این نشست برگزار شد.

این نشست با چهار دستور کار توزیع اعتبارات ابلاغی ردیف‌ها شامل پاداش پایان خدمت بازنشستگان سال‌های 94 و قبل از آن جزء (93) ردیف 550000 (مرحله دوم)، موضوع ماده 23 قانون نحوه رسیدگی به تخلفات و جرائم رانندگی برای پرداخت به شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور ردیف 530000، بررسی مصوبات کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی با موضوع الحاق روستاهای حریم به شهر یاسوج صورت گرفت.

حسن نوروزی رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به وضعیت پرداخت پاداش بازنشستگان سال‌های 94 و قبل از آن گفت: پاداش بازنشستگان تحت عنوان جزء (93) ردیف 550000 به استان‌ها ابلاغ و مبلغ 215 میلیارد تومان ابلاغ شد.

رئیس سازمان برنامه و بودجه کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: مرحله قبل مبلغ 7 میلیارد و 740 میلیون تومان به استان ابلاغ شد و اخیرا نیز مبلغ یک میلیارد و 539 میلیون تومان اختصاص یافته است.

وی اضافه کرد: در سر جمع مبلغ 9 میلیارد و 279 میلیون تومان برای پرداخت پاداش بازنشستگان سال‌های 94 و قبل از آن ابلاغ شده است.

این مسؤول بیان کرد: این مبلغ بین 12 دستگاه توزیع شد که به نظر می‌رسد با اعلام دستگاه‌ها تمام بازنشستگان این سال‌ها می‌توانند پاداش خدمت خود را دریافت کنند و بازنشسته‌ای نخواهیم داشت که پاداش بازنشستگی خود را دریافت نکرده باشد.

نوروزی در خصوص دستور کار دوم این نشست که به موضوع ماده 23 قانون نحوه رسیدگی به تخلفات و جرایم رانندگی گفت: براساس قانون راه و ترابری، راهنمایی و رانندگی و شورا‌ها و دهیاران می‌توانند از این قانون بهره‌مند شوند که تخلفات رانندگی کشور 739 میلیارد تومان بود که 4 میلیارد و 700 میلیون تومان آن به استان ابلاغ شد.

وی بیان کرد: این مبلغ بین شهرداری‌ها و دهیاری‌های استان ابلاغ شد که یک میلیارد و 514 میلیون تومان به شهر یاسوج، 757 میلیون به شهر گچساران، 497 میلیون به کهگیلویه، دنا 128 میلیون تومان و سایر شهرهای این استان ابلاغ شد.

همچنین در این نشست الحاق روستاهای سروک، سرآبتاوه، تل خسرو، شهرک ولایت و مهریان، مادوان و بله‌زار به شهر یاسوج مورد بررسی قرار گرفت.

17 مصوبه کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی در این نشست بررسی و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

 تاریخ انتشار : 11 دی 1395 16:28» اخبار مرتبط:

 • یکهزار و 390 میلیارد ریال اعتبارات ماده 180برای کهگیلویه و بویراحمد ابلاغ ...
 • رونمایی از پاداش 600 میلیونی در دولت قبل
 • افزایش 28 درصدی اعتبارات استانی و نفت کهگیلویه و بویراحمد در سال 95
 • حقوق کدام کارمندان 400 هزار تومان زیاد شد؟
 • پرداخت پاداش آخر سال ممنوع شد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  درصورت تصویب با استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال آینده موافقید؟

  1- بلی
  2- خیر
  3- شیوه برگزاری و شرایط باید اطلاع رسانی شود
  4- نظرخاصی ندارم


  آپلود عکس  آپلود عکس

  گزارش تصویری : « هفت برارون » کهگیلویه به بهبهان می رود
  چند رسانه ای