اخبار استانهاپایانی تلخ برای فوتبال باشت وکهگیلویه وبویراحمد؛ ابوذر باشت باخت و سقوط کرد!

12 دی 1395

پایانی تلخ برای فوتبال باشت وکهگیلویه وبویراحمد؛ ابوذر باشت باخت و سقوط کرد!

عصر دیروز و از ساعت 14 در استادیوم تختی شهر باشت  دو تیم فوتبال ابوذر باشت و  پرسپولیس شوش در آخرین دیدار از مرحله اول مسابقات لیگ دسته سوم به مصاف هم  رفتند که در پایان تیم شوشی توانست با نتیجه پرگل 5بر 4 تیم ابوذر را شکست دهدتا تنها نماینده استان کهگیلویه و بویراحمد به زیرگروه لیگ دسته سه کشور سقوط کند.

به گزارش خبرنگار ورزشی راک نیوز از باشت ؛ ابوذر  در صورت برد یک بر صفر مقابل حریف شوشی  به راحتی به مرحله دوم صعود می کرد که البته این طور نشد و  نماینده باشت به زیرگروه دسته سوم کشور سقوط کرد و باید فصل آینده در صورت تیمداری در زیرگروه لیگ سه به میدان بروند .

 

بنابراین گزارش ؛ تیمی که تا هفته ها در صدر جدول گروه خود یکه تازی مینمود از میانه های راه در بذل و بخشش و تعارف زدن تیم هابرای نشستن برصدر جدول به کسی نه نگفت و سرنوشت خود را به روزهای آخر و اما واگر های همیشگی حاکم بر فوتبال گره زد تا با توجه به نتایج سایر دیدارهای این گروه تیم ابوذر به زیرگروه لیگ دسته سوم سقوط کند وحسرت صعود بردل بازیکنان و هواداران این تیم باقی بماند.

 

به گزارش راک نیوز ؛ هواداران زیادی از گچساران نیز برای تماشای این  مسابقه  به باشت رفته بودند و به شدت نماینده این شهر را مورد تشویق قرار دادنداما اگرچه این تیم از صعود بازماند اما آنها درهفته های متمادی توانستند پتانیل فوبتالی این منطقه را به مسئولان و علاقمندان به فوتبال درنقاط دیگر کش.رنشان دهند .

بهرحال باید پذیرفت که زندگی همچنان ادامه دارد وشاید این تیم با تجربیاتی که بدست آورده در سال آینده بتواند نوارموفقیت را تا پایان راه طی نماید.

 

 

==========================================
» Date : 12 دی 1395

»» Print

» کاربر محترم شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس ایمیل info@raaknews.com ارسال فرمایید تا در وب سایت قرار گیرد.

-----------------------------

به کانال تلگرام ما بپیوندید:

-----------------------------

» اخبار مرتبط:

 • شکست نماینده کهگیلویه وبویراحمد در بوشهر/باخت سنگین "ابوذر باشت "به پرسپو ...
 • تساوی با ارزش "ابوذر باشت " در اراک/ابوذر1-شاهزند اراک1+تصاویر
 • دومین پیروزی ابوذر باشت در لیگ دسته سوم+عکس
 • ابوذر باشت تنها نماینده کهگیلویه و بویراحمد در لیگ سه کشور گام اول را محکم ...
 • پرسپولیس چرام صدرنشین جدید لیگ برتر فوتبال کهگیلویه و بویراحمد
 •  

  نظرات:

  نام:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

  ویژه های راک نیوز

  مقالات

  نظرسنجی

  تبلیغات تصویری  پربازدیدترین اخبار

  تبلیغات

  آپلود عکس

  آپلود عکس