اخبار استانهاحریق گسترده یک منزل مسکونی به دلیل بازی کودکان با کبریت

23 دی 1395

حریق گسترده یک منزل مسکونی به دلیل بازی کودکان با کبریت

بازی کودک خانواده با کبریت ، خانه ای را به آتش کشید و خسارت زیادی در برداشت.*

به گزارش خبرنگار حوادث راک نیوز از شیراز ؛ در ساعت 13:9 دقیقه روز گذشته ، گزارش وقوع آتش سوزی در یک منزل مسکونی از طریق تماس شهروندان با سامانه 125 اطلاع داده شد . مرکز فرماندهی به سرعت آتش نشانان از ایستگاه شش را به محل حادثه که یک منزل مسکونی در منطقه چهار شهرداری بود اعزام کرد.

 

اسماعیل شاه کرمی فرمانده این عملیات در این باره گفت : پس از رسیدن و ارزیابی اولیه محل حادثه ، به علت گستردگی حریق ، نیروهای کمکی از ایستگاه پنج نیز به محل حادثه اعزام شدند.

 

وی در ادامه گفت : آتش نشانان پس از قطع برق و گاز و ایمن سازی محل ، با تقسیم شدن به گروه های مختلف ، عملیات تخلیه دود و اطفا حریق را بصورت همزمان انجام دادند .

 

البته لازم به ذکر است ، با توجه به دود غلیظ آتش نشانان با تجهیزات انفرادی کامل از جمله ماسک و سیلندرهوای فشرده عملیات را آغاز کردند.

 

گفتنی است در این حادثه که بدلیل بازی کودکان با کبریت اتفاق افتاده بود، خسارت زیادی به اسباب و لوازم منزل وارد شد . خوشبختانه این حریق خسارت جانی در بر نداشت.

 

وی در پایان از شهروندان خواست که به کودکان خود خطرات بازی با کبریت ، فندگ یا آتش را یادآوری کرده و در مراقبت از کودکان و نوجوانان در بازی با وسایل خطرآفرین هوشیار باشند.

==========================================
» Date : 23 دی 1395

»» Print

» کاربر محترم شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس ایمیل info@raaknews.com ارسال فرمایید تا در وب سایت قرار گیرد.

-----------------------------

به کانال تلگرام ما بپیوندید:

-----------------------------

» اخبار مرتبط:

 • نشت گاز LPG از سیلندر 11 کیلوی اجاق گاز درانباری درشیراز آتش به پا کرد!
 • آتش سوزی کارخانه بسته بندی تیغ اصلاح صورت در شهرک صنعتی شیراز
 • آتش سوزی در پروژه مسکونی شهرک گلستان
 • از آتش سوزی در عینک فروشی تا حریق کارگاه قالی بافی درشیراز!
 • مهمترین حوادث شیراز:از به دام انداختن مار افعی و مار عروس در منازل مسکونی ت ...
 •  

  نظرات:

  نام:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

  ویژه های راک نیوز

  مقالات

  نظرسنجی

  تبلیغات تصویری  پربازدیدترین اخبار

  تبلیغات

  آپلود عکس

  آپلود عکس