مشروح اخبار
 » رئیس و دبیر هیات نظارت بر انتخابات شوراهای شهر در کهگیلویه و بویراحمد معرفی شدند

 هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در هر استان متشکل از سه نفر از نمایندگان آن استان است که توسط مجمع نمایندگان استان انتخاب و با حکم رئیس هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور منصوب می‌شوند.  هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در هر استان متشکل از سه نفر از نمایندگان آن استان است که توسط مجمع نمایندگان استان انتخاب و با حکم رئیس هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور منصوب می‌شوند. 

به گزارش راک نیوز از یاسوج ؛ هیات عالی نظارت استان و هیات‌های نظارت شهرستان و بخش در حوزه‌های انتخابیه خود بر کیفیت انتخابات نظارت کامل خواهند داشت و در هر موردی که سوجریان یا تخلفی مشاهده کنند آن را به بخشداران و فرمانداران اعلام و آنان موظف هستند بنا به نظر هیات‌های مذکور طبق قانون انتخابات در رفع نواقص اقدام کنند. 

" غلامرضا تاج گردون" نماینده گچساران و باشت در مجالس نهم و دهم شورای اسلامی که در این مجالس، ریاست کمیسیون برنامه و بودجه و همچنین ریاست کمیسیون تلفیق را برعهده داشته است براساس حکم رئیس هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور در کهگیلویه و بویراحمد بعنوان رئیس هیات نظارت برانتخابات در این استان منصوب شد.

" عدل هاشمی پور " نماینده کهگیلویه بزرگ و"غلام محمد زارعی" نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی نیز عضو هیات عالی نظارت بر این انتخابات هستند.

" وحید محمدی تبار" کارشناس استانداری کهگیلویه و بویراحمد که از فعالان نام آشنای جریان اصلاحات در کهگیلویه و بویراحمد است نیز دبیر این هیات شده است.

پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی کشور ۲۹ اردیبهشت‌ماه سال ۹۶، همزمان با انتخابات ریاست جمهوری برگزار خواهد شد.تاریخ انتشار : 10 بهمن 1395 22:24» اخبار مرتبط:

 • اعضای هیات مرکزی بر انتخابات شورای شهرانتخاب شدند+اسامی
 • اعضای هیات نظارت برانتخابات استان کهگیلویه وبویراحمد انتخاب شدند
 • زمان اعلام صلاحیت کاندیداهای شوراهای اسلامی گچساران اعلام شد
 • دو هزار شکایت انتخاباتی در هیات نظارت بر انتخابات شوراها بررسی شد
 • آغاز بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات شوراها
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام
  آپلود عکس

  گزارش تصویری : پنجشنبه در سراسر کشور تعطیل می شود
  چند رسانه ای