مشروح اخبار
 » مدیر عامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران :خرید و راه‌اندازی تجهیزات مبارزه با آلودگی نفتی در رودخانه‌ها

مدیر عامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران از خرید تجهیزات مبارزه با آلودگی‌های نفتی در رودخانه‌ها توسط این شرکت خبر داد.مدیر عامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران :خرید و راه‌اندازی تجهیزات مبارزه با آلودگی نفتی در رودخانه‌ها

مدیر عامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران از خرید تجهیزات مبارزه با آلودگی‌های نفتی در رودخانه‌ها توسط این شرکت خبر داد.

هوشنگ صیدالی با اعلام این خبر در جمع خبرنگاران اظهار کرد: شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران همواره حفاظت از محیط زیست پیرامون تأسیسات نفتی را اولویت کاری خود می داند.

وی ادامه داد: هر چند افزایش تولید و صیانت از منابع عظیم نفتی و گازی از اهم وظایف این شرکت است اما صنعت نفت حفاظت از محیط زیست را از مهمترین کارهای خود می داند و در این راستا تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت.

صیدالی افزود: صیانت از نفت و محیط زیست  دو اصلی است که باید در کنار هم و به عنوان میراثی برای نسل آینده از آنها حفاظت کرد.

مدیر عامل نفت گچساران با اشاره به تأسیسات صنعت نفت گچساران یادآور شد : تمامی تأسیسات گاز ، MOS و MOT در شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران علاوه بر جلوگیری از گازسوزی ، جمع آوری سرمایه ملی و حفظ و نگهداشت برای نسل آینده ، افزایش فشار مخزن را به دنبال دارد.

وی به توسعه فضای سبز و کمربند فضای سبز و دیگر اقدامات انجام شده در تأسیسات و دیگر نقاط تحت پوشش این شرکت  نیز اشاره کرد و گفت: وجود بیش از ۷۸هزار هکتار فضای سبز در داخل و بیرون ،احداث گودال با پوشش های مناسب در راستای جلوگیری از نفوذ مایعات به درون زمین از جمله اقداماتی است که این شرکت در راستای حفاظت از محیط زیست پیرامون خود انجام داده است.

صیدالی با بیان اینکه، با وجود دامنه فعالیت این شرکت در سطح چهار استان و تلاقی خطوط نفت با رودخانه‌های جریانی و فصلی در شرایط حساس احتمال نشت نفت به این رودخانه‌ها وجود دارد خاطرنشان کرد: به همین منظور و به جهت حفاظت از محیط زیست و جلوگیری از گسترش آلودگی‌ها تجهیزات مبارزه با آلودگی‌های نفتی در این شرکت خریداری و راه‌اندازی شد.

وی با بیان اینکه ، هزینه این دستگاه و تجهیزات آن بیش از شش میلیارد و ۳۸۰ میلیون ریال شده است افزود: کارکنان اداره HSE نیز به مدت ۳۲۰ نفر ساعت توسط کارشناسان این شرکت داخلی تحت آموزش های تئوری و عملی قرار گرفتند تا در هنگام عملیات آمادگی لازم را داشته باشند.

مدیر عامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران به تجهیزات این دستگاه اشاره کرد و گفت : یک دستگاه اسکیمر به ظرفیت ۱۴ متر مکعب در ساعت با قابلیت جمع آوری نفت سبک و سنگین ، ۳۰۰متر بوم مهار لکه های نفتی ، مخزن ذخیره موقت نفت با قابلیت راه‌اندازی آسان به ظرفیت ۱۵ متر مکعب،دو دستگاه مولد هوا جهت برپایی مخزن ذخیره و آماده نمودن بوم های مهار نفت اجزای این دستگاه می باشند.تاریخ انتشار : 26 بهمن 1395» اخبار مرتبط:

 • مدیر عامل شرکت نفت و گاز گچساران: تولید نفت ایران ۱۵ هزار بشکه افزایش می یا ...
 • درپی حادثه نرگسی گچساران :دو سرپرست کارخانه بهره برداری این تاسیسات نفتی، ...
 • حادثه میدان نفتی گچساران 3کشته و 2مصدوم برجای گذاشت +اسامی
 • 2 واحد نمکزدایی در گچساران بهره برداری می شود
 • صیدالی مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران شد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد دولت دوازدهم را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-خوب وقابل پیش بینی بود
  2- متوسط بعلت ناتوانی مدیران
  3- ضعیف و ادامه روند ناتوانی ادامه دارد
  4- عوامل بیرونی دولت را ناکام گذاشته است


  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg