مشروح اخبار


» تاجگردون: طرح تحول سلامت مهمترین خدمات ارزشمند دولت تدبیر و امید به مردم است/232 تخت بیمارستانی در شهرستان‌های گچساران و باشت در حال ساخت می باشدنماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح تحول نظام سلامت یکی از خدمات ارزشمند دولت تدبیر و امید برای دسترسی عادلانه تمام اقشار جامعه به خدمات درمانی است که سبب کاهش مشکلات بیماران شد.تاجگردون: طرح تحول سلامت مهمترین خدمات ارزشمند دولت تدبیر و امید به مردم است/232 تخت بیمارستانی در شهرستان‌های گچساران و باشت در حال ساخت می باشد

نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح تحول نظام سلامت یکی از خدمات ارزشمند دولت تدبیر و امید برای دسترسی عادلانه تمام اقشار جامعه به خدمات درمانی است که سبب کاهش مشکلات بیماران شد.

غلامرضا تاجگردون اظهار داشت: کاهش هزینه‌های درمانی از جیب مردم، دسترسی عادلانه به خدمات درمانی برای تمام اقشار جامعه و افزایش زیرساخت‌های درمانی و ماندگاری پزشک به ویژه در مناطق محروم از مزایای طرح تحول سلامت است.

وی یادآور شد که امروزه موضوع سلامت از خواسته‌های راهبردی نظام و همواره مورد تأکید رهبری فرزانه انقلاب بوده که به یکی از مهمترین اولویت‌های دولت تدبیر و امید تبدیل شده استبه گفته مسئولان میزان پرداختی از جیب مردم افزون بر 100 هزار میلیارد ریال از زمان آغاز اجرای طرح تحول نظام سلامت (اردیبهشت 93) تاکنون در کشور کاهش پیدا کرده است.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: مردم برای دریافت کمترین خدمات درمانی مانند سی تی اسکن در برخی مناطق محروم مانند گچساران باید به شهرهای مجاور مراجعه می‌کردند اما اجرای طرح تحول نظام سلامت سبب کاهش چشمگیر هزینه‌های سفر آنان برای امور درمانی شده است.

گفتنی است بر اساس آمار افزون بر 20 میلیون نفر از جمعیت کشور تاکنون از طرح تحول نظام سلامت بهره مند شده‌اند و 9میلیون و 500 هزار نفر نیز زیرپوشش بیمه سلامت قرار گرفته‌اند.

تاجگردون به بهبود چشمگیر هتلینگ بیمارستان شهید رجایی شهر دوگنبدان اشاره کرد و افزود: امکان رقابت بیمارستان‌های دولتی و خصوصی دستاورد دیگر طرح تحول سلامت است که بستر عدالت در ارائه خدمات درمانی را فراهم کرد.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به در حال ساخت بودن 232 تخت بیمارستانی در شهرستان‌های گچساران و باشت، گفت: با بهره برداری از سه بیمارستان در حال ساخت در سال 96 این شهرستان از خدمات درمانی بهبود چشمگیری برخوردار می شود.

به گزارش ایرنا، تاجگردون، روند احداث 2 بیمارستان کوی کارکنان دولت شهر دوگنبدان و شهر باشت در کهگیلویه و بویر احمد را مطلوب ارزیابی کرد.

شمار بیماران ارجاعی از کهگیلویه و بویراحمد بر اساس آمار به استان‌های همجوار از 30 نفر به ازای هر یک هزار نفر تا قبل از اجرای طرح تحول نظام سلامت اینک به حدود 6 نفر به ازای این میزان رسیده است.تاریخ انتشار : 27 بهمن 1395 20:34» اخبار مرتبط:

 • زایمان سزارین در بیمارستان شهید رجایی گچساران 10 درصد کاهش یافت
 • کاهش انجام سزارین با ترویج زایمان طبیعی بدون درد در بیمارستان دهدشت
 • استاندار کهگیلویه و بویراحمد:خدمات حوزه ی بهداشت یک حرکت ملی است و در این ح ...
 • نوبخت:طرح تحول نظام سلامت از طرح های موفق دولت تدبیر و امید است
 • وزیر بهداشت بیماران گچسارانی را ویزیت کرد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام