مشروح اخبار
 » رئیس اتاق بازرگانی خبرداد:هیات تجاری کشور عمان به کهگیلویه و بویراحمد سفر می کند

رئیس اتاق بازرگانی یاسوج ظهر امروز در بیست و پنجمین نشست گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی که درسالن شماره یک استانداری برگزار گردید با بیان اینکه کشور عمان با 5 میلیون نفر جمعیت روابط مطلوبی با جمهوری اسلامی ایران دارد گفت: اوایل بهمن ماه امسال هیات تجاری استان در نمایشگاه دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران در عمان شرکت کرد که در این نمایشگاه ازبه گزارش راک نیوز از مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد،رئیس اتاق بازرگانی یاسوج ظهر امروز در بیست و پنجمین نشست گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی که درسالن شماره یک استانداری برگزار گردید با بیان اینکه کشور عمان با 5 میلیون نفر جمعیت روابط مطلوبی با جمهوری اسلامی ایران دارد گفت: اوایل بهمن ماه امسال هیات تجاری استان در نمایشگاه دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران در عمان شرکت کرد که در این نمایشگاه از محصولات استان استقبال خوبی انجام گرفت.

جبار کیانی با اشاره به اینکه به شرکت های تولیدی استان به منظور شرکت در این نمایشگاه اطلاع رسانی هایی لازم انجام گرفت افزود: اما متاسفانه شرکت های تولیدی استان در این نمایشگاه آن طور که انتظار می رفت حضور نیافتند .

وی از حضور هیات تجاری کشور عمان در استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد و گفت: هیات تجاری کشور عمان 20 اسفند ماه امسال به کهگیلویه و بویراحمد سفر می کند .

جبار کیانی افزود: اعزام تاجران استان به کشورهای امارات و ترکمنستان با همکاری اتاق تعاون و اتاق بازرگانی استان در دستور کار است.

 تاریخ انتشار : 30 بهمن 1395» اخبار مرتبط:

 • "گل رز" حلقه اتصال صوفیه -یاسوج/سفیر بلغارستان در ایران:مطمئنم تولیدکنند ...
 • سفیر بلغارستان به کهگیلویه وبویراحمد سفرکرد/روابط تجاری بلغارستان و کهگیلوی ...
 • رئیس اتاق بازرگانی یاسوج:برای موفقیت در حوزه‌های اقتصاد و بازرگانی خارجی ب ...
 • رئیس اتاق بازرگانی، صنعت، معدن و کشاورزی یاسوج خبرداد: سفیران کشورهای عمان ...
 • درگیری خونین در جلسه اداری کهگیلویه و بویراحمد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  آیا سیاست های ارزی دولت روحانی با سیاست های دولت محمود احمدی نژاد تفاوتی دارند؟

  1-بلی
  2-خیر
  3- سیاست های ارزی احمدی نژاد بهتر از سیاست ارزی روحانی است
  4- سیاست ارزی معروف به ارزجهانگیری گره گشاتر از گذشته است


  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg