مشروح اخبار
 » نقض برجام آرزوی کسانی است که می‌خواهند از قِبَل آن به اختلاس بپردازند

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به طرح برخورد با برهم زنندگان اجتماعات و سخنرانی‌ها در مجلس، گفت: برخی‌ها در گرفتن مجوز این طرح مدعی همراهی ترامپ با من شده‌اند!

 نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به طرح برخورد با برهم زنندگان اجتماعات و سخنرانی‌ها در مجلس، گفت: برخی‌ها در گرفتن مجوز این طرح مدعی همراهی ترامپ با من شده‌اند!

 به گزارش راک نیوز از شیراز ؛  بهرام پارسایی چهارشنبه شب در نشستی در دانشگاه شیراز به‌ منظور بررسی طرح برخورد با برهم زنندگان اجتماعات و سخنرانی‌ها، اظهار داشت: رسانه‌هایی که مدعی آزادی بیان هستند هنگامی‌که این طرح در مجلس مطرح شد نه‌تنها از آن دفاع نکردند بلکه مدعی شدند که گرفتن مجوز این طرح در راستای همراهی‌های پشت پرده با ترامپ بوده است!

وی با اشاره خلأ قانونی عدم برخورد با برهم زنندگان سخنرانی‌ها در کشور، اضافه کرد: اینکه برخی به خودشان اجازه می‌دهند به‌ عنوان دفاع از نظام و رهبری نظم جلسات را بر هم بزنند، با توجه به بیانات صریح مقام معظم رهبری در مخالفت با این پدیده زشت، ما را بر آن داشت که طرح برخورد با برهم زنندگان اجتماعات و سخنرانی‌ها را در مجلس مطرح کنیم.

این نماینده مجلس عنوان کرد: افرادی که امروز با این طرح مخالفت می‌کنند و ایراد می‌گیرند به‌ نوعی خودشان حامی اخلالگران بوده و وامصیبتا سر می‌دهند که یک عده دارند در مجلس چنین طرحی را مطرح می‌کنند که هرکس حرف زد او را به زندان می‌فرستند.

پارسایی با اشاره به مجلس نهم و قطع سخنرانی علی مطهری از سوی برخی از افراد، اظهار داشت: وقتی کسانی به خودشان اجازه می‌دهند با یک نماینده که صدای ملت است چنین برخورد کنند، دیگر تعلل جایز نیست و برای مقابله با این حرکات باید دست‌به‌کاری می‌زدیم.

وی افزود: هنگامی‌ که سخنرانی قانونی افراد در کشور را برهم می‌زنند ما نیز برای مقابله با افرادی که از قوه قضائیه این کارها را می‌کنند باید قانونی داشته باشیم که نگذاریم این اقدامات صورت گیرد.

این نماینده مجلس با اشاره به اینکه این طرح را در راستای حمایت از آزادی بیان در مجلس مطرح کرده است، مطرح کرد: علت مشکلات اقتصادی کشور عدم آزادی بیان بوده است، چراکه اگر آزادی بیان بود یک عده پوپولیست جامعه را دچار مشکل نمی‌کردند.

پارسایی ادامه داد: امروز برای مقابله با مشکلاتی که برخی افراد خودسر در اجتماعات به وجود می‌آورند نیاز به تصویب این طرح در مجلس داریم و به‌ یقین آن را تصویب خواهیم کرد تا این افراد را سر جای خود بنشانیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود نیز با اشاره به اینکه برجام نقض نشده است، اظهار داشت: نقض برجام آرزوی کسانی است که می‌خواهند از قِبَل آن به اختلاس بپردازند.

 تاریخ انتشار : 12 اسفند 1395 15:17» اخبار مرتبط:

 • تاجگردون ؛اروپا بیشترین آسیب را از پیروزی ترامپ متحمل می‌شود/بروز تنش اقتصا ...
 • واکنش دولت به حادثه جنجال برانگیز یاسوج:اراده مسئولان برخورد با هرگونه ایجا ...
 • تاجگردون درواکنش به حادثه دانشگاه آزاد یاسوج:دولت روحانی در برخورد با گروه ...
 • عضو مجمع نیروهای خط امام:فتنه‌گران همایش‌های قانونی را بر هم می زنند
 • تاجگردون وتعدادی از نمایندگان مجلس جلسه برجام را به نشانه اعتراض ترک کردند
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام
  آپلود عکس