مشروح اخبار
 » ثبت‌نام روحاني براي انتخابات رياست‌جمهوري دوازدهم ؛تکرار می‌کنیم «امید پیروزی» آمد

جمعه يك روز تاريخي بود نه به اين سبب كه حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحاني براي ثبت نام به وزارت كشور رفت و بر شايعاتي مبني بر نيامدن او به رقابت‌هاي دوازدهمين دوره رياست‌جمهوري خط باطل كشيد بلكه ديروز براي نخستين‌بار رئيس‌جمهور مستقر بدون حضور صف طولاني به‌عنوان همراه ، در كمال آرامش و متانت به سالن ثبت نام وزارت كشور رفت حتي اجازه ندادند وزیری در كنار ایشان حضور پيدا کند. به گزارش راک نیوز به نقل از آرمان ؛ روز جمعه تعطيل نبود؛ حجت‌الاسلام حسن روحاني گام بلند اميد را برداشت؛ جمعه يك روز تاريخي بود نه به اين سبب كه حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحاني براي ثبت نام به وزارت كشور رفت و بر شايعاتي مبني بر نيامدن او به رقابت‌هاي دوازدهمين دوره رياست‌جمهوري خط باطل كشيد بلكه ديروز براي نخستين‌بار رئيس‌جمهور مستقر بدون حضور صف طولاني به‌عنوان همراه ، در كمال آرامش و متانت به سالن ثبت نام وزارت كشور رفت حتي اجازه ندادند وزیری در كنار ایشان حضور پيدا کند. اين رفتار روحاني نمايانگر آن است كه حسن روحاني در سياست‌ورزي معناي واقعي شيخ الرجال سياسي است! رئيس‌جمهور تمايل نداشت عده‌اي را با خود همراه كند تا به نفع او شعار دهند چرا كه باور دارد عملكرد ۴ ساله او بهترين تبليغ است.

رئيس‌جمهور روز جمعه آرام و در آرامش به سمت محل ثبت نام رفت مانند همان سال ۹۲ كه به ملت وعده داد آرامش را به آنها هديه خواهد داد و به خوبي اين وعده را محقق كرد. «اميد» هديه‌اي بود كه روحاني در روز جمعه بار ديگر به ملت هديه كرد. «پيروزي» دومين دستاوردي است كه روحاني با آن لبخند را بر لب اقشار مختلف آورد و با ثبت نام در انتخابات ۹۶ درصدد تثبيت اين لبخند رضايت بر چهره ايرانيان است. روحاني به عملكرد خود اطمينان دارد و در هنگام ثبت نام به خبرنگاران علامت پيروزي نشان داد. حضورروحاني يك پيام ديگر هم داشت و آن هم حضورش در روز تعطيل بود چرا كه در روزهاي ديگر بیشتر به انجام وظايف خود در كسوت رئيس‌جمهور مشغول بود.

قابل انكار نيست كه درخواست گروه‌هاي سياسي از روحاني براي حضور در انتخابات رياست‌جمهوري بيش از سال ۹۲ است چرا كه ۴ سال حضور او در پاستور و كارنامه عملكردش، اين اطمينان را به ملت داد كه تداوم حضور روحاني كليد بسياري از قفل‌ها در عرصه‌هاي مختلف است.

نتيجه عملكرد روحاني در ۴ سال حضور در پاستور آرامش واقعي براي ملت بود كه اين آرامش در عرصه‌هاي مختلف از جمله اقتصاد، روابط با ساير كشورها، روابط اجتماعي در داخل كشور و... نمايان است. روحاني پس از قرار گرفتن پشت تريبون ستاد انتخابات كشور بيان كرد كه «دوباره آمدم براي ايران و براي اسلام». او به‌طور قلبي اطمينان به قدرت مردم دارد و اگر روز جمعه براي رياست‌جمهوري ثبت‌نام كرد باز هم براي مردم بود و بس.

روحاني آمد تا ملت به تداوم اين آرامش مطمئن شوند و ورودش را خوشامد بگويند در همين راستا بار ديگر همصدا باهم تكرار مي‌كنيم: «اميد پيروزي» دوباره آمد.

گزارش -مطهره شفیعیتاریخ انتشار : 26 فروردین 1396» اخبار مرتبط:

 • وزير بهداشت خبرداد:روحاني در انتخابات ۹۶ شركت مي‌كند
 • تلاش انتخاباتي عارف براي مذاكره با اصولگرايان
 • روحاني ازقم دست پر برگشت /حمایت روحانیت از این روحانی
 • دستاوردهای يك سال دولت آقاي دكتر روحاني
 • جاخالي روحاني به گلوله تندروها
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
  کد را وارد کنید: *


  با توزیع مستمر سبد کالایی میان اقشار کم درآمد و در ازای آن حذف پرداخت یارانه نقدی موافقید؟

  1-بلی
  2-خیر
  3-نظری ندارم
  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg