مشروح اخبار
 » انتخابات شوراها در دو شهر کهگیلویه و بویراحمد بصورت الکترونیکی برگزار می شود

معاون سیاسی، امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی در دو شهر استان بصورت الکترونیکی برگزار می‌شود.انتخابات شوراها در دو شهر کهگیلویه و بویراحمد بصورت الکترونیکی برگزار می شود

معاون سیاسی، امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی در دو شهر استان بصورت الکترونیکی برگزار می‌شود.

فتاح محمدی در گفتگو با راک نیوز افزود: با توجه به اعلام ستاد انتخابات کشور، فرایند أخذ رأی پنجمین دوره‌ شوراهای اسلامی شهر در یاسوج و گچساران بصورت الکترنیکی انجام خواهد شد.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه 21 مرحله از 25 مرحله انتخابات به صورت الکترونیکی برگزار می‌شود، بسترهای لازم برای برگزاری الکترونیکی انتخابات در دو شهرستان یاسوج و گچساران فراهم شده و هیچ مشکلی وجود ندارد.

محمدی تصریح کرد: با توجه به درخواست شهرستان کهگیلویه برای برگزاری انتخابات به صورت الکترونیکی بسترهای لازم در این شهرستان در حال فراهم شدن است.

معاون سیاسی، امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: آموزش های لازم به مردم در خصوص فرایند رای گیری الکترونیکی نیز از طریق رسانه های عمومی انجام خواهد شد.

محمدی افزود: امید می‌رود با توجه به زحماتی که مسئولان برای برگزاری مطلوب انتخابات اندیشیده‌اند، مردم با مشارکت حداکثری خود خستگی را از تن عوامل اجرایی انتخابات بیرون کنند.

وی خاطر نشان کرد:  قطعا ملت آگاه و شجاع ایران همچون همه رویدادهای مهم پس از انقلاب، این بار نیز پرشورتر از گذشته در انتخابات شرکت خواهند داشت.

محمدی تاکید کرد: انتخابات متعلق به مردم و تجلی اعمال اراده مردم در اداره کشور و پیشبرد آرمان‌های انقلاب است که رمز ماندگاری ملت و زبونی دشمنان در همین یک نکته نهفته است.

بر اساس اعلام ستاد انتخابات کهگیلویه و بویراحمد، 4 هزار و 698 نفر برای شرکت در پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان ثبت نام کرده اند. 

گفتنی است دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا 29 اردیبهشت در سراسر میهن اسلامی برگزار خواهد شد.

انتخابات شوراها در دو شهر کهگیلویه و بویراحمد بصورت الکترونیکی برگزار می شودتاریخ انتشار : 26 فروردین 1396 18:22» اخبار مرتبط:

 • اعضای هیات اجرایی انتخابات شورای شهر در گچساران مشخص شد+اسامی
 • رئیس و دبیر هیات نظارت بر انتخابات شوراهای شهر در کهگیلویه و بویراحمد معرفی ...
 • آغاز فعالیت دبیرخانه نظارت بر انتخابات شوراها در مجلس/احتمال برگزاری انتخاب ...
 • سخنگوی وزارت کشور خبر داد: برگزاری انتخابات الکترونیکی در 9 استان کشور
 • توزیع تعرفه های انتخابات شوراها از..
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام
  آپلود عکس

  گزارش تصویری : پنجشنبه در سراسر کشور تعطیل می شود
  چند رسانه ای