مشروح اخبار
 » پیش بینی یک هزار شعبه اخذ رای در کهگیلویه و بویراحمد برای انتخابات 96

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: یک هزار شعبه اخذ رای در این استان برای انتخابات اردیبهشت سال جاری پیش بینی شده است.پیش بینی یک هزار شعبه اخذ رای در کهگیلویه و بویراحمد برای انتخابات 96

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: یک هزار شعبه اخذ رای در این استان برای انتخابات اردیبهشت سال جاری پیش بینی شده است.

فتاح محمدی در نشست با هیات های اجرایی شهرستان‌های گچساران و باشت اظهار کرد: بسترهای لازم برای برگزاری الکترونیکی انتخابات در دو شهرستان یاسوج و گچساران فراهم شده و هیچ مشکلی وجود ندارد.

وی ادامه داد: 21 مرحله از 25 مرحله فرایند انتخابات به صورت الکترونکی برگزار می شود.

این مسؤول در ادامه به آمار صندوق‌ها و شعبات أخذ رأی در شهرستان‌های استان کهگیلویه و بویراحمد پرداخت و تصریح کرد: پیش‌بینی می‌شود برای دوازدهمین دوره ی انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره از انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، یک هزار شعبه أخذ رأی در شهرستان‌های این استان مستقر شود که البته احتمال افزایش یا کاهش این آمار وجود دارد.

محمدی افزود: فعالیت تبلیغاتی داوطلبان پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از 21 اردیبهشت ماه سال جاری آغاز می‌شود و در بیست و هفتمین روز از آن به اتمام می‌رسد

محمدی ابراز کرد: 4 هزار و 698 نفر برای شرکت در پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان ثبت نام کرده اند. 

وی بیان کرد: تا پایان روز 25فروردین ماه 42 داوطلب از حضور در پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در این استان انصراف دادند. 

گفتنی است دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری، پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و انتخابات میان دوره‌ای مجلس شورای اسلامی در تاریخ جمعه 29 اردیبهشت 1396 برگزار می شود.

پیش بینی یک هزار شعبه اخذ رای در کهگیلویه و بویراحمد برای انتخابات 96
پیش بینی یک هزار شعبه اخذ رای در کهگیلویه و بویراحمد برای انتخابات 96
پیش بینی یک هزار شعبه اخذ رای در کهگیلویه و بویراحمد برای انتخابات 96

 تاریخ انتشار : 26 فروردین 1396 22:25» اخبار مرتبط:

 • انتخابات شوراها در دو شهر کهگیلویه و بویراحمد بصورت الکترونیکی برگزار می شو ...
 • فهرست داوطلبان شوراي شهر اميديه تا پايان روز چهارم +اسامي
 • اعضای هیات اجرایی انتخابات شورای شهر در گچساران مشخص شد+اسامی
 • رئیس و دبیر هیات نظارت بر انتخابات شوراهای شهر در کهگیلویه و بویراحمد معرفی ...
 • توزیع تعرفه های انتخابات شوراها از..
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام
  آپلود عکس