مشروح اخبار


» از به دام انداختن سه حلقه مار تا نجات زن 30 ساله قبل از مرگ! درشیرازپس از تماس یک شهروند با سامانه 125 و اعلام مشاهده مار در منزل مسکونیش واقع در بولوار نصر شرقی ، آتش نشانان از ایستگاه هفت بدون درنگ خود را به محل اعلام شده رساندند.

امدادگران 125 ، پس از...*آتش نشانان شیراز زن 30 ساله ای که با خوردن قرص اقدام به خودکشی کرده بود را نجات دادند.*

به گزارش خبرنگارحوادث راک نیوز از شیراز ؛ پس از تماس با سامانه 125 شیراز  واعلام اقدام به خودکشی یک زن با خوردن قرص و بستن درب برروی خود، بدون درنگ تیم های امدادی از ایستگاه 17 آتش نشانی شیراز ، خود را به محل حادثه که یک منزل مسکونی در بولوار نارنج بود رساندند.آتش نشانان بوسیله تجهیزات امدادی هیدرولیک ، درب منزل را باز کرده و زن 30 ساله که به دلیل خوردن قرص بیهوش شده بود را به عوامل اورژانس سپردند.

*آتش نشانان شیراز از تیم تخصصی امداد حیات وحش در سه عملیات جداگانه ، سه حلقه مار را به دام انداخته و در محدوده خارج از شهر رهاسازی کردند.*

به گزارش راک نیوز به نقل ازروابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شیراز در ساعت 17:25 دقیقه روز گذشته ، پس از تماس یک شهروند با سامانه 125 و اعلام مشاهده مار در منزل مسکونیش واقع در بولوار نصر شرقی ، آتش نشانان از ایستگاه هفت بدون درنگ خود را به محل اعلام شده رساندند.

امدادگران 125 ، پس از جستجو در محل ، یک حلقه مار شتری که در سقف شیروانی پنهان شده بود را بیرون آورده و بوسیله دستگاه مارگیر به دام انداختند.

همچنین دو مورد از امداد مار در منازل مسکونی واقع در بولوار صنعت و خیابان قاانی گزارش شد که توسط آتش نشانان از ایستگاه 18 و 6 ، دو حلقه مار به دام افتادند و در خارج از محدوده شهری رهاسازی شدند.

 تاریخ انتشار : 2 اردیبهشت 1396 00:48» اخبار مرتبط:

 • کشف 3جسد در روز گذشته توسط آتش نشانان درشیراز/ازپیکرمتلاشی مرد 46 ساله درکا ...
 • به دام انداختن یک حلقه مار در داخل اتاق خواب کودک +نجات کودک حبس شده دراتاق ...
 • جولان دوحلقه مار در سالن پذیرایی یک منزل مسکونی در خیابان لاله شیراز!
 • نجات آوا دو ساله از حبس در اتاق توسط آتش نشانان شیراز
 • مهمترین حوادث شیراز:از به دام انداختن مار افعی و مار عروس در منازل مسکونی ت ...
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام