مشروح اخبار
 » تقدیر و تشکر ریس ستاد جوانان دکتر روحانی در شهرستان کهگیلویه از حضور مردم فهیم این شهرستان در پای صندوق های رای

دکترکورش فتحی رئیس ستاد جوانان ودانشجویان دکتر حسن روحانی درکهگیلویه طی پیامی از حضور با شکوه مردم این شهرستان برپای صندوق های رای تشکر کرد. متن پیام فتحی به این شرح است: «بسم الله الرحمن الرحیم » “خدا آن ملتی را سروری داد که تقدیرش بدست خویش بنوشت”.دکترکورش فتحی رئیس ستاد جوانان ودانشجویان دکتر حسن روحانی درکهگیلویه طی پیامی از حضور با شکوه مردم این شهرستان برپای صندوق های رای تشکر کرد.

 

متن پیام فتحی به این شرح است:

«بسم الله الرحمن الرحیم » “

خداآن ملتی را سروری داد که تقدیرش بدست خویش بنوشت”. مردم شریف و محترم شهرستان کهگیلویه سپاس و درود بی کران تقدیم یکایک شما بزرگمردان و شیر زنانی که بار دیگر نشان دادید در سرزمین متمدن بلادشاپور، این مردم هستند که برای آینده ی خود و فرزندانشان تصمیم میگیرند.

حضور پرشور شما پای صندوق های رای و انتخاب مجدد دولت تدبیر و امید حاکی از آن است که مردم ما به خوبی میتوانند بهترین فرد را برای هدایت کشتی انقلاب در این برهه از زمان انتخاب کنند، پشت پا زدن به وعده های غیر قابل قبول مطرح شده در زمان تبلیغات نشان از آن دارد که ملت ما خصوصا جوانان به بلوغ فکری، سیاسی و اجتماعی مطلوبی رسیده اند.

انتخاب مجدد دکتر حسن روحانی توسط مردم خصوصا جوانان بدان سبب بوده است که مردم ما به امید تغییر و تحول اقتصادی، رونق کسب و کار و تقویت سیاستهای داخلی و خارجی دولت با تدبیر دیپلمات های کار آزموده نشسته اند، لذا امیدواریم به فضل پرورگار و یاری ملت، دولت محترم به اولویت های اصلی مردم توجه کرده و در رفع مشکلات آنها برآید.

از این رو جا دارد از طرف ستاد جوانان دکتر حسن روحانی در شهرستان کهگیلویه مراتب تشکر و قدردانی خود را در برابر این احساس مسئولیت بعمل آورده و این پیروزی غرورآفرین را به ملت بزرگ ایران تبریک عرض کنیم.

همچنین از تمامی جوانان و عزیزانی که در برگزاری جلسات مدون و پر محتوای ستاد جوانان کهگیلویه نقش بسزایی داشتند تقدیر و تشکر می نماییم.

 

                       با احترام

                     کورش فتحی

    رئیس ستاد جوانان دکتر حسن روحانی در کهگیلویهتاریخ انتشار : 31 اردیبهشت 1396 15:42» اخبار مرتبط:

 • همایش اصلاح طلبان کهگیلویه بزرگ با حضور حجت الاسلام رسول منتجب نیا برگزار م ...
 • مسئولان ستاد بانوان دکتر روحانی در شهرستان های استان کهگیلویه و بویراحمد م ...
 • انتصاب رئیس ستاد انتخابات دکتر روحانی در شهرستان های دنا وباشت
 • پیام تقدیر دکتر بهادر مرودشتي از مردم گچساران و باشت/بهترین بیست زندگی براي ...
 • پیام تسلیت معاون کل نهاد ریاست جمهوری بمناسبت درگذشت عباس رسولی
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  درصورت تصویب با استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال آینده موافقید؟

  1- بلی
  2- خیر
  3- شیوه برگزاری و شرایط باید اطلاع رسانی شود
  4- نظرخاصی ندارم


  آپلود عکس  آپلود عکس