مشروح اخبار
 » هزینه ۱۳۴۹ میلیارد ریالی دولت یازدهم در بخش راه‌های گچساران

رئیس اداره راه و شهرسازی گچساران گفت: یک هزار و ۳۴۹ میلیارد و ۵۱۶ میلیون ریال در دولت تدبیر و امید در زمینه راه‌های این شهرستان هزینه شد.هزینه ۱۳۴۹ میلیارد ریالی دولت یازدهم در بخش راه‌های گچساران

رئیس اداره راه و شهرسازی گچساران گفت: یک هزار و ۳۴۹ میلیارد و ۵۱۶ میلیون ریال در دولت تدبیر و امید در زمینه راه‌های این شهرستان هزینه شد.

اسماعیل احمدی گفت: این میزان اعتبار برای اجرای ۱۳ طرح عمرانی در مناطق مختلف این شهرستان هزینه شد.

وی بیان کرد: این طرح‌ها در زمینه راه‌های روستایی، بهسازی و آسفالت جاده‌ها، روشنایی محورها، ساخت کنارگذر و محورهای این شهرستان اجرا شد.

احمدی تصریح کرد: ۳۵ میلیارد و ۶۰۵ میلیون ریال در دولت یازدهم در زمینه آسفالت راه‌های روستایی فاقد آسفالت، ساخت راه روستایی رودبال، تکمیل جاده جهادآباد به شیخ خواجه و بیزگه و بهسازی جاده نیمدور- اسپر و موگ هزینه شد.

وی افزود: طرح تأمین روشنایی جاده گچساران - امامزاده جعفر با ۶ میلیارد ریال اعتبار، اجرای عملیات راهداری گچساران با ۱۰ میلیارد و ۳۰۷ میلیون ریال و ساخت کنارگذر شهر دوگنبدان با ۲۸ میلیارد و ۵۰۶ میلیون ریال در دولت تدبیر و امید اجرا شد.

رئیس اداره راه و شهرسازی گچساران گفت: هم‌اینک طرح بهسازی و آسفالت جاده قبرستان با هشت میلیارد ریال اعتبار، محور گچساران - بابا کلان - بی بی حکیمه با ۶۰۰ میلیارد ریال و جاده گچساران گوره و رگ سفید با ۶۰۰ میلیارد ریال اعتبار در دست اجراست.

احمدی افزود: برای ساخت مصلا و مجموعه فرهنگی و هنری دوگنبدان در دولت تدبیر و امید بیش از ۳۱ میلیارد و ۹۸ میلیون ریال اعتبار هزینه شد.

وی، طول راه‌های روستایی گچساران را ۴۰۵ کیلومتر ذکر کرد و گفت: بیش از یک میلیارد و ۴۴۶ میلیون ریال برای نگهداری راه‌های روستایی این شهرستان در سال گذشته اختصاص یافت.

گفتنی است 20طرح عمرانی بخش راه و شهرسازی در مناطق مختلف شهرستان گچساران با اعتباری افزون بر ۱۵۸ میلیارد و ۶۵۷ میلیون ریال در دست اجراست.تاریخ انتشار : 3 خرداد 1396» اخبار مرتبط:

 • شهردار دوگنبدان خبر داد: اختصاص 190 میلیارد ریال به طرح‌های عمرانی دوگنبدان
 • هزینه‌کرد 11 میلیارد ریالی شهرداری دهدشت در اجرای پروژه‌های عمرانی
 • 140 میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل پروژه‌های راه و شهرسازی گچساران نیاز است
 • 233میلیارد ریال اعتبار در دولت یازدهم برای توسعه و بهسازی جاده های ارتباطی ...
 • "شش طرح بهبود راه های ارتباطی در باشت در حال اجراست"
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  آیا سیاست های ارزی دولت روحانی با سیاست های دولت محمود احمدی نژاد تفاوتی دارند؟

  1-بلی
  2-خیر
  3- سیاست های ارزی احمدی نژاد بهتر از سیاست ارزی روحانی است
  4- سیاست ارزی معروف به ارزجهانگیری گره گشاتر از گذشته است


  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg