مشروح اخبار


» بانک توسعه تعاون خوزستان ارتباطی با موسسه اعتباری توسعه ندارددر پی تجمع های مردمی در برابر شعب موسسه اعتباری توسعه (آرمان سابق) در برخی شهرهای استان خوزستان ، بانک توسعه تعاون خوزستان اعلام کرد این بانک هیچ گونه ارتباطی با موسسه اعتباری توسعه ندارد.در پی تجمع های مردمی در برابر شعب موسسه اعتباری توسعه (آرمان سابق) در برخی شهرهای استان خوزستان ، بانک توسعه تعاون خوزستان اعلام کرد این بانک هیچ گونه ارتباطی با موسسه اعتباری توسعه ندارد.

به گزارش راك نيوز از خوزستان؛ مدیر امور شعب بانک توسعه تعاون خوزستان روز پنجشنبه به ایرنا گفت:بانک توسعه تعاون بر اساس ضوابط و مقررات قانونی، یک بانک صد در صد دولتی می باشد و هیچ تشابه کاری با سایر موسسات اعتباری و بانکی نداشته و تحت نظارت بانک مرکزی بوده و همچنان بدون هیچ مشکل خاصی مشغول ارائه خدمات نوین پولی و بانکی می باشد.
ابراهیم عالی محمودی با بیان اینکه نام و لوگوی بانک توسعه تعاون با سایر بانکها و موسسات اعتباری متفاوت است افزود:بانک توسعه تعاون در چارچوب اساسنامه قانونی بر پایه نرخ مصوب بانک مرکزی ضمن جلب رضایت مشتریان خود تسهیلات مختلفی را در بخش های مختلف اقتصادی به فعالان بخش تعاون پرداخت کرده است.
وی افزود: شعب بانک توسعه تعاون در سطح استان ضمن حمایت از فعالیت تشکل های تعاونی و غیر تعاونی از آمادگی لازم برای پرداخت تسهیلات کارگشابه بخش های مختلف و بر مبنای ضوابط و مقررات جاری برخوردار است و در سطح استان با صیانت از حقوق سپرده گذاران و مشتریان آماده پاسخگویی روزانه و ارائه خدمات می باشد.
بنا به این گزارش برخی شعب موسسه اعتباری توسعه(آرمان سابق) در شهرهای شوشتر ، شوش ، اهواز ، گتوند و اندیمشک روزهای چهارشنبه و پنجشنبه به دلیل اینکه حساب های آن ها مسدود شده بود در مقابل این شعب این موسسه تجمع کردند.
یک مقام آگاه با بیان اینکه فعالیت سیستم های این موسسه در روز چهارشنبه متوقف شد گفت:بانک مرکزی به دلیل محافظت از حساب مردم و جلوگیری از اختلاس احتمالی حساب مشریان این موسسه مالی اعتباری را مسدود کرد.
وی افزود: با رایزنی که توسط استاندار خوزستان با بانک مرکزی انجام گرفت روز شنبه ششم خرداد حساب مشتریان این موسسه دوباره باز می شود.
امروز همه شعب موسسه اعتباری توسعه(آرمان سابق) در استان خوزستان به دلیل پاسخگو نبودن به مشتریان تعطیل بود و برخی شعب این موسسه در کیانپارس اهواز توسط ماموران پلیس محافظت می شد.تاریخ انتشار : 5 خرداد 1396 15:16» اخبار مرتبط:

 • تجمع مردم برای خارج کردن سپرده ها از موسسه آرمان در بهبهان +تصویر
 • موسسه اعتباری آرمان ایرانیان ثبت رسمی شد
 • سایت بانک قوامین هک شد
 • موسسه مهر امروز بانک اقتصاد مهر فردا /موسسه ای که در 20سالگی بانک میشود
 • يک ضامن براي وام زير 10 ميليون تومان لازم الاجراست
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام