مشروح اخبار
 » صف سی.ان.جی به درازای یک شهر!!!!!

ایجاد صف‌های طولانی در مقابل جایگاه‌های سوخت سی.ان.جی در شهرستان چرام و معطلی زیاد برای دریافت گاز باعث نارضایتی رانندگان و شهروندان چرامی شده است.

حدود 300 خودرو در دو صف طویل که از ورودی شهر شروع و به نقطه‌ای خاتمه نمی‌یابد به گونه‌ای بوده که همه بلوارها، کوچه‌ها و خیابان‌های نزدیک جایگاه سی.ان.جی چرام را پوشش داده و فریاد اعتراض مردم این شهر را بلند کرده است.به گزارش  راک نیوز  : ایجاد صف‌های طولانی در مقابل جایگاه‌های سوخت سی.ان.جی در شهرستان چرام و معطلی زیاد برای دریافت گاز باعث نارضایتی رانندگان و شهروندان چرامی شده است.

حدود 300 خودرو در دو صف طویل که از ورودی شهر شروع و به نقطه‌ای خاتمه نمی‌یابد به گونه‌ای بوده که همه بلوارها، کوچه‌ها و خیابان‌های نزدیک جایگاه سی.ان.جی چرام را پوشش داده و فریاد اعتراض مردم این شهر را بلند کرده است.

به طوری که آنان اغلب از این وضعیت ابراز گلایه می‌کنند که گاه این صف‌ها از چند 100 متر و حتی کیلومتر فراتر می‌رود و باعث ازدحام و ایجاد دردسر برای آنان می‌شود.

اما این یک سوی ماجرا است، از طرف دیگر رانندگانی هستند که به دلیل قطعی 45 روزه سی.ان.جی کهگیلویه از روستاها و شهرهای اطراف به جایگاه شهرستان چرام سری کشیده و متحمل ساعت‌های زیاد معطلی می‌شوند.

یکی از رانندگان خودرو که خود را سجاد کشاورز از کهگیلویه معرفی می‌کند، در گفت‌وگو با فارس در چرام اظهار داشت: قطعی گاز جایگاه سوخت سی.ان.جی کهگیلویه به قدری طولانی است که ما ترجیح می‌دهیم برای دریافت سوخت به جایگاه‌های حاشیه شهر برویم و آنها هم به قدری شلوغ هستند که گاهی ساعت‌ها و در برخی مواقع بیشتر روز را در انتظار به سر می‌بریم.

وی در ادامه بیان کرد: شاید ما بتوانیم تحمل کنیم اما رانندگان بیچاره‌ای که با خرید اقساطی خودرو اقدام به مسافرکشی می‌کنند و پر کردن باک خودروهایشان از گاز به جای بنزین می‌تواند برایشان مقرون به صرفه باشد چه چاره‌ای بیاندیشند.

علی‌رضا نیکروز با بیان این که وجود دو جایگاه سی.ان.جی در شهرستان 13 هزار نفری چرام پاسخگوی حجم تقاضای مردم شهرستان خواهد بود، اذعان داشت: مشکلی که هم اکنون به وجود آمده به دلیل تعمیرات سراسری و قطعی سی.ان.جی کهگیلویه است که با راه‌اندازی پمپ‌های غیر فعال از مشکلات عدیده کاسته می‌شود.تاریخ انتشار : 1 شهریور 1391 12:12» اخبار مرتبط:

 • جزییات هک کارت‌های سوخت بنزین
 • رئیس جدید دانشگاه پیام‌نور چرام منصوب شد
 • 36 ساعت گاز شهرستان کهگیلویه قطع می‌شود!!!
 • هلال‌احمر شهرستان چرام مستقل شد
 • چهارمین مرکز CNG دهدشت به زودی به بهره‌برداری می‌‌رسد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد صدا وسیما در نحوه پوشش خبر قتل همسر دوم شهردار اسبق تهران را می پسندید؟

  1-بلی
  2-خیر
  آپلود عکس