اخبار استانهابا حضور پنچ تیم مسابقات والیبال جام رمضان بانوان در یاسوج آغاز شد

21 خرداد 1396

با حضور پنچ تیم مسابقات والیبال جام رمضان بانوان در یاسوج آغاز شد

به گزارش راک نیوز از یاسوج؛ صفورا معبودی امشب در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مسابقات والیبال جام رمضان بانوان در یاسوج با شرکت پنج تیم آغاز شد .

 

وی عنوان کرد:در این دوره از مسابقات پنج تیم آموزش و پرورش ،علوم پزشکی ،هیئت همگانی ،مدیران خودرو و ورزش و جوانان شهرستان حضور دارند و بصورت دوره ای با هم رقابت خواهند کرد .

 

وی با بیان اینکه در اولین شب این رقابت ها دو دیدار در سالن شهید پایدار شهر یاسوج برگزار شد، افزود: تیم های مدیران خودرو و هیئت همگانی برابر حریفان خود تیم های آموزش و پرورش و علوم پزشکی صاحب برتری شدند. معبودی گفت: در اولین دیدار برگزار شده تیم مدیران خودرو با نتیجه دو بر یک از سد تیم اموزش و پرورش گذشت و تیم هیئت ورزش های همگانی در دو ست بر تیم علوم پزشکی غلبه کرد.

 

وی بیان کرد: در ادامه این مسابقات امشب شنبه 20 خرداد ماه و از ساعت 21 تیم های هیئت ورزش همگانی با ورزش و جوانان شهرستان و در دومین دیدار تیم های آموزش و پرورش و علوم پزشکی به مصاف هم میروند.

 

معبودی تصریح کرد: این مسابقات زیر نظر هیئت ورزش های همگانی استان و شهرستان بویراحمد با همکاری هیئت والیبال در حال برگزاری است.

 

وی افزود: درطى برگزارى مسابقات شنبه٢٠خرداد يعنى شب دوم دوتيم هيات همگانى ورزش جوانان شهرستان وتيم هاى علوم پزشكى وآموزش پرورش به مصاف هم رفتند وتيم هيات همگانى بانتيجه ٢ بر صفر وتيم علوم پزشكى بانتيجه ٢ بر 1 حريفان خود را مغلوب كردند.

 

سرپرست مسابقات جام رمضان بانوان افزود: مسابقات تافرداشب ادامه خواهد داشت و به علت مصادف شدن با شبهاى قدر مسابقات تعطيل وبعدازاتمام شبهاى قدر برگزار خواهد شد.

 

معبودی عنوان کرد: در ادامه اين بازيهايكشنبه ٢١خردا تيم هاى علوم پزشكى ومديران خودرو وتيم هاى ورزش جوانان شهرستان واداره آموزش پرورش به مصاف همديگر می روند.

 

وی اظهار داشت : ازمديرورزش جوانان شهرستان بويراحمداسماعيل رحيمى زاده و حسينى رييس هيات همگانى شهرستان بویراحمد به خاطرهمكارى ویژه در برگزاری این مسابقات تقدیر و تشکر می شود.

==========================================
» Date : 21 خرداد 1396

»» Print

» کاربر محترم شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس ایمیل info@raaknews.com ارسال فرمایید تا در وب سایت قرار گیرد.

-----------------------------

به کانال تلگرام ما بپیوندید:

-----------------------------

» اخبار مرتبط:

 • رقابت‌های فوتسال جام رمضان گچساران استارت خورد
 • مسابقات والیبال و فوتسال جام رمضان در شهر لنده با برگزاری چند دیدار پیگیری ...
 • مسابقات فوتسال جام رمضان ادارات شهرستان بویراحمد
 • با برگزاری چهار دیدار مسابقات فوتسال جام رمضان ادارات در یاسوج آغاز شد
 • مهم ترین خبرهای ورزشی امروز
 •  

  نظرات:

  نام:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

  ویژه های راک نیوز

  مقالات

  نظرسنجی

  تبلیغات تصویری  پربازدیدترین اخبار

  تبلیغات

  آپلود عکس

  آپلود عکس