مشروح اخبار


» واکنش فرمانده سپاه بهبهان به پیامک منتشر شده؛دستگیری چند داعشی در بهبهانسرهنگ خیران پور امنیت پایدار را یکی از اهداف بلند مدت سپاه و بسیج عنوان کرد و افزود  : یکی از پیش‌نیاز‌های برقراری امنیت داشتن اشراف اطلاعاتی است که سپاه این شهرستان خوشبختانه اشراف کاملی بر فضای اجتماعی و امنیتی دارد.سرهنگ پاسدار عبدالله خیران پور در نشست مدیران و فرماندهان رده های مقاومت بسیج از برنامه های ویژه سپاه در زمینه محرومیت زدایی و رسیدگی به مشکلات مناطق محروم روستایی خبر داد .

وی حضور بسیج را در همه صحنه های اجتماعی و اقتصادی تعیین کننده دانست و اظهار کرد : در مسئله آتش سوزی اخیر واقع در منطقه کفشکنان با وجود شرایط سخت منطقه بسیجیان توانستند در محل حریق حاضر شوند و همپای دیگر دستگاهها وراد صحنه شوند.

به گزارش راک نیوز به نقل از عصربهبهان ؛ سرهنگ خیران پور امنیت پایدار را یکی از اهداف بلند مدت سپاه و بسیج عنوان کرد و افزود  : یکی از پیش‌نیاز‌های برقراری امنیت داشتن اشراف اطلاعاتی است که سپاه این شهرستان خوشبختانه اشراف کاملی بر فضای اجتماعی و امنیتی دارد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر اشراف سپاه بر جریانات و گروه‌های مختلف در فضای مجازی بسیار بالاست، اظهار داشت: این اشراف هم عمق درون شهرستانی ‌و هم عمق درون استانی دارد.

فرمانده سپاه بهبهان در واکنش به پیامک منتشر شده به نقل از خبرگزاری سپاه بهبهان ، مبنی بر دستگیری سه داعشی در این شهرستان توسط اطلاعات سپاه در گروههای فضای مجازی تاکید کرد : این خبر کاملا کذب است و هیچ موضوعیتی ندارد چرا که اولا سپاه بهبهان هیچ خبرگزاری رسمی ندارد ثانیا تا به امروز بر اساس تلاش های شبانه روزی دستگاههای اطلاعاتی و امنیتی شهرستان از جمله اداره اطلاعات ، اطلاعات نیروی انتظامی و بسیج هیچ فردی با این مشخصات دستگیر و یا شناسایی نشده است.

این مقام امنیتی متذکر شد : همانگونه که بستر فضای مجازی توسط مرکز سایبری سپاه شهرستان رصد میشود ، منتشر کنندگان اکاذیب به دلایل مباحث امنیتی شناسایی میشوند و بر اساس قانون با آنها برخورد خواهد شد.

وی در پایان خاطر نشان کرد : مردم شریف هوشیار باشند و به شایعات توجه نکنند و هر گونه مطلبی را در فضای مجازی منتشر نکنند . همچنین آگاه باشند سپاه و بسیج در کنار دیگر نهادهای امنیتی تمامی تحرکات و تحولات را در فضای سایبری و واقعی رصد میکند و این گونه اقدامات بیشتر توسط دشمنان برای کم رنگ کردن شعائر دینی و اسلامی و ممانعت از حضور مردم در مساجد و تکایا در آستانه لیالی قدر صورت میگیرد که میطلبد نسبت به این مسائل با آگاهی و بصیرت بیشتری مواجه شویم.

 تاریخ انتشار : 25 خرداد 1396 17:37» اخبار مرتبط:

 • پیام تبریک سید محمد موحد به رئیس سازمان بسیج کشور
 • عوامل انتشار تصاویر مستهجن در فضای مجازی کهگیلویه و بویراحمد دستگیر شدند
 • روابط عمومی سپاه پاسداران ازشناسایی عاملان انتشار نامه جعلی منتسب به سپاه پ ...
 • دستگیری 11 نفر به اتهام توهین به امام (ره) در استان فارس
 • یک پهباد آمریکایی توسط نیروی دریایی سپاه شکار شد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود