مشروح اخبار
 » ریس اداره ی ثبت اسناد و املاک شهرستان کهگیلویه خبر داد طی یک سال گذشته صورت گرفت صدور 5هزار جلد سند کاداستری در کهگیلویه

طی یک سال اخیر صورت گرفت صدور 5 هزار جلد سند کاداستری در کهگیلویه رئیس اداره ثبت اسناد و املاک کهگیلویه گفت: طی یک سال اخیر پنج هزار جلد سند کاداستری در شهرستان کهگیلویه بزرگ صادر شده است.به گزارش راک نیوز؛رئیس اداره ثبت اسناد و املاک کهگیلویه گفت: طی یک سال اخیر پنج هزار جلد سند کاداستری در شهرستان کهگیلویه بزرگ صادر شده است.

 

علیدوست یاری‌زاده ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به اقدامات انجام شده در جهت حفظ اراضی ملی و جلوگیری از تصرف غیر قانونی اظهار داشت: تبدیل اسناد مالکیت دفترچه‌ای به سندهای کاداستری در این شهرستان آغاز شده است.

 

رئیس اداره ثبت اسناد و املاک کهگیلویه افزود: با توجه به زیر ساخت‌های فراهم شده، سند کاداستری یا تک برگ جایگزین اسناد دفترچه‌ای می‌شود. یاری‌زاده خاطرنشان کرد: سال گذشته پنج هزار جلد سند مالکیت تک برگ در کهگیلویه بزرگ صادر شده است.

 

وی با بیان اینکه 221 فقره تحدید حدود و 673 قطعه تفکیک انجام شده است، از یکهزار و 218 مورد بازداشت املاک و رفع 890 فقره بازداشت به دیگر عملکرد یک ساله اخیر اشاره کرد.

 

 این مسئول خاطرنشان کرد: ایجاد شبکه موقعیت‌یابی یکپارچه مالکیت‌ها(سامانه شمیم) با نصب ۱۴۴ ایستگاه در کل کشور بر روی واحدهای ثبتی آغاز شده که از این تعداد استان ما و شهرستان کهگیلویه هم استفاده می کنند

 

به گفته یاری‌زاده طی سال 95 واحد اجرائیات موفق شده است 70 میلیارد ریال از مطالبات معوقه بانک‌ها را وصول کند.

 

وی تعداد شرکت‌های ثبت شده در سطح شهرستان طی یک سال گذشته را 17 شرکت تعاونی و 28 شرکت از انواع دیگر عنوان کرد.

یاری‌زاده تصریح کرد: 9 دفتر ازدواج و چهار دفتر طلاق در شهرستان خدمات ثبتی ارائه می‌دهد.

 

وی ازدواج‌های ثبت شده در این دفاتر را دو هزار و 320 فقره با افزایش نسبی بیان کرد.تاریخ انتشار : 1 تیر 1396» اخبار مرتبط:

 • فرزند شایسته کهگیلویه و بویراحمدی مدیرکل ثبت اسناد و املاک خوزستان شد
 • رییس جدید ثبت اسناد و املاک شهرستان کهگیلویه معرفی شد
 • بیش از شش هزار فقره انواع سند در دفاتر اسناد رسمی گچساران و باشت تنظیم شد/ ...
 • کمبود دفاتر ازدواج و طلاق در شهرستان گچساران و باشت
 • انتقاد شدید از سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد دولت دوازدهم را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-خوب وقابل پیش بینی بود
  2- متوسط بعلت ناتوانی مدیران
  3- ضعیف و ادامه روند ناتوانی ادامه دارد
  4- عوامل بیرونی دولت را ناکام گذاشته است


  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg