مشروح اخبار
 » شهردار قلعه رئیسی خبر داد: تکمیل ساختمان شهرداری و فاز دوم پارک ساحلی قلعه رئیسی تا خردادماه 97/ افزایش 6 برابری سرانه فضای سبز

شهردار قلعه رئیسی گفت: ساختمان شهرداری و فاز دوم پارک ساحلی قلعه رئیسی تا خرداد ماه 97 به پایان خواهد رسید.به گزارش راک نیوز از چاروسا سید حسن آرمند، صابر پیکر صبح امروز در جمع خبرنگاران با تبریک هفته دهیاری ها و شهرداری ها اظهار داشت: نقش شهرداری ها و دهیاری ها در توسعه و آبادانی شهرها و روستاها بر همگان روشن بوده که به عنوان یک نهاد خدماتی، فرهنگی و اجتماعی نقش مهم و اثرگذاری را برای پیشرفت و توسعه جوامع دنبال می کنند و همچنین با ارائه خدمات مطلوب و بی منت به عموم مردم به ویژه اقشار ضعیف و محروم برای پیشرفت و آبادانی شهرها در تلاش هستند.

شهردار قلعه رئیسی بیان کرد: شهرداری ها و دهیاری ها خدمتگزاران بی منت جامعه هستند که در جهت عمران و آبادانی یک شهر و روستا گام بر می دارند و باید قدردان آنها باشیم.

وی به عملکرد شهرداری قلعه رئیسی اشاره و افزود: تلاش کردیم که بتوانیم بهترین خدمات و عملکرد را در شهرداری قلعه رئیسی آماده کنیم که بازگشایی جاده قبرستان قلعه رئیسی، جدول گذاری کوچه ها و منازل ورودی شهر، زیرسازی و آسفالت کوچه های سرمازه، خاکبرداری و احداث دیوار حائل بخشداری، تفکیک زمین های سرمازه، زیرسازی و آسفالت ادامه کوچه شهید پیرایش و زیرسازی خیابان گرده دوز از برنامه های انجام گرفته بود.

پیکر تصریح کرد: جدول گذاری و زیرسازی آسفالت کوچه روبروی شهرداری، کوچه جنب مغازه شریفی، بازگشایی جدول کشی خیابان جلو ثبت احوال، بازگشایی خیابان روبروی بانک صادرات، آسفالت خیابان شهید ارمغان، بازگشایی خیابان شهدا و تملک اراضی، احداث و تکمیل فاز اول پارک بوستان و کانال هدایت سیلاب زیر استادیوم از دیگر اقدامات انجام گرفته این شهرداری بود.

شهردار قلعه رئیسی به وضعیت ساختمان شهرداری قلعه رئیسی اشاره و عنوان کرد: یکی از مشکلاتی که کادر اداری شهرداری با آن روبرو هستند نبود ساختمان مناسب بود که در سال گذشته آن را تخریب و در حال حاضربا 70 درصد پیشرفت فیزیکی تلاش خواهیم کرد تا خرداد ماه 97 آن را تکمیل کنیم.

وی به وضعیت کمربندی قلعه رئیسی اشاره و یادآور شد: یکی از مشکلاتی که بیش از 14سال با آن شهر قلعه رئیسی روبرو بود مشکل کمربندی شهر بود که معارضات آن پس از چندین سال برطرف شد و در اوایل سال جاری پروژه به پیمانکار واگذار شد که پروژه در حال فعالیت است و امیدواریم تا پایان سال به پایان برسد.

پیکر خاطرنشان کرد: برطرف نمودن معارضات خیابان امام خمینی(ره) و پرداخت خسارت و بازگشایی مقداری از این خیابان، اصلاح خروجی کوچه شهید دانشخواه، خرید و نصب تعداد 36 پرچم جهت بلوار ورودی شهر، خرید و نصب 6 پایه تبلیغاتی در سطح شهر، خرید و نصب 30دهنه پل به ابعاد مختلف جهت خیابان ها، نصب وسایل بازی و سرگرمی پارک بوستان، پرداخت حقوق و مزایا پرسنل شهرداری به صورت روزانه و پرداخت دیه کارمند شهرداری و بدهکاری های شهرداری از دیگر برنامه های صورت گرفته در شهرداری بود.

شهردار قلعه رئیسی در ادامه به تامین وسایل نقلیه شهرداری اشاره و اضافه کرد: راه اندازی کارخانه سنگ شکن شهرداری بعد از 2 سال، خرید یک دستگاه چمن زنی سبک، تعمیر و تجهیز دستگاه ماشین زباله اتوماتیک از برنامه های بود که در جهت تامین وسایل نقیله تلاش کردیم.

وی به وضعیت فاز دوم پارک بوستان شهر قلعه رئیسی اشاره و تبیین کرد: یکی از مشکلاتی که مردم شهر نیازمند آن بودند تکمیل و اجرای فاز دوم پارک بوستان شهدای گمنام بود که پیمانکار آن مشخص و در حال فعالیت می باشند که امیدواریم تا پایان خرداد ماه 97 به پایان خواهد رسید.

پیکر به فضای سبز شهر اشاره و تاکید کرد: یکی از مشکلاتی که مردم شهر بسیار نگران شهر بودند مشکل فضای سبز بود که توانستیم کارهای خوبی انجام دهیم و از گذشته توانستیم این افزایش را به 6 برابر افزایش دهیم.

شهردار قلعه رئیسی در پایان از مردم شهر قلعه رئیسی به دلیل همکاری و کمک در جهت پیشبرد کارهای عمرانی تشکر و قدردانی کرد.

 تاریخ انتشار : 15 تیر 1396 11:57» اخبار مرتبط:

 • گزارش کار شهردار قلعه رئیسی/ بعد از 15سال کار بازگشائی کمربندی قلعه رئیسی ر ...
 • ساختمان شهرداری قلعه رئیسی 25درصد پیشرفت فیزیکی دارد
 • چرا مردم قلعه رئیسی از شهردار خود رضایت کامل دارند؟
 • بازگشایی خیابان‌ها در اولویت کاری شهرداری قلعه‌رئیسی قرار دارد
 • سرپرست شهرداری قلعه رئیسی انتخاب ومنصوب شد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام
  آپلود عکس