مشروح اخبار
 » فرماندار باشت: از اختصاص 80میلیارد ریال اعتبار به طرح‌های عمرانی باشت خبر داد

فرماندار باشت گفت: بیش از 80 میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات استانی و نفت به طرح‌های عمرانی این شهرستان در سال جاری اختصاص یافته است.فرماندار باشت: از اختصاص 80میلیارد ریال اعتبار به طرح‌های عمرانی باشت خبر داد

فرماندار باشت گفت: بیش از 80 میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات استانی و نفت به طرح‌های عمرانی این شهرستان در سال جاری اختصاص یافته است.

سید مسعود حسینی در جمع خبرنگاران افزود: 28 میلیارد و 260 میلیون ریال از محل بودجه نفت و 52 میلیارد و 172 میلیون ریال از محل اعتبارات تملک و دارایی استان کهگیلویه و بویراحمد برای طرح‌های نیمه تمام باشت در نظر گرفته شده است. 

وی ابراز کرد: این طرح‌ها در حوزه‌های مختلف شامل راه، انرژی، آب، عمران شهری و روستایی، بهداشت و درمان، ورزش، فضای آموزشی، گردشگری، فرهنگی و مذهبی در دست اجراست. 

فرماندار باشت بیان کرد که حوزه‌های منابع آب 11 میلیارد و 516 میلیون ریال، توسعه شهری، روستایی و عشایر 18 میلیارد و 391 میلیون ریال و حمل و نقل با 12 میلیارد و 610 میلیون ریال بیشترین بودجه سال جاری را به خود اختصاص داده‌اند. 

وی بیان کرد: بیش از 60 طرح عمرانی در زمینه‌های گوناگون در مناطق مختلف این شهرستان در دست اجراست. 

فرماندار باشت، ساخت بیمارستان 32 تختی، ساماندهی پارک ساحلی، جاده پیچاب، مجتمع ادارات، گازرسانی به روستاهای حوزه کمربندی و جاده تلخاب بیدک به بوسنگان را از مهمترین طرح‌های در حال اجرای این شهرستان ذکر کرد. تاریخ انتشار : 22 تیر 1396» اخبار مرتبط:

 • اختصاص یکهزار و 190 میلیارد ریال اعتبار به عمران و توسعه گچساران/ در دست اج ...
 • هزینه ۱۳۴۹ میلیارد ریالی دولت یازدهم در بخش راه‌های گچساران
 • تخصیص 25میلیارد ریال از محل اعتبارات توازن منطقه ای به باشت
 • شهردار دوگنبدان خبر داد: اختصاص 190 میلیارد ریال به طرح‌های عمرانی دوگنبدان
 • 233میلیارد ریال اعتبار در دولت یازدهم برای توسعه و بهسازی جاده های ارتباطی ...
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد دولت دوازدهم را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-خوب وقابل پیش بینی بود
  2- متوسط بعلت ناتوانی مدیران
  3- ضعیف و ادامه روند ناتوانی ادامه دارد
  4- عوامل بیرونی دولت را ناکام گذاشته است


  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg