مشروح اخبار
 » 3 گزینه اصلی شهرداری یاسوج مشخص شدند +اسامی

در چند روز گذشته بحث انتخاب نستهن مقدم برای در دست گرفتن مدیریت شهرداری یاسوج بالا گرفته بود که به ناگاه اخباری دیگر در این خصوص به گوش رسید مبنی بر این که اعضای شورای شهر یاسوج در آخرین رایزنی‌های خود به 3 گزینه نهایی رسیده‌اند.در چند روز گذشته بحث انتخاب نستهن مقدم برای در دست گرفتن مدیریت شهرداری یاسوج بالا گرفته بود که به ناگاه اخباری دیگر در این خصوص به گوش رسید مبنی بر این که اعضای شورای شهر یاسوج در آخرین رایزنی‌های خود به 3 گزینه نهایی رسیده‌اند.

به گزارش راک نیوز از یاسوج به نقل از فارس ،این روزها بیش از هر چیز در شهر یاسوج، نام گزینه‌های محتمل مدیریت شهرداری یاسوج بر سر زبان‌هاست.

شورای جدید شهر یاسوج در این مدت و پس از انتخابات 29 اردیبهشت به صورت رسمی فردی را برای شهرداری یاسوج معرفی نکرده‌اند.

به گزارش فارس هر چند که در مقطعی از زمان اخباری مبنی بر برخی ائتلاف‌ها 3 و 4 نفره به گوش رسید اما همه این‌ها گمانه‌ زنی بود و البته به نقل قول از برخی از اعضای شورای شهر در محافل خصوصی مباحثی مطرح شده بود که موجب شد در فضای اجتماعی این ائتلاف‌ها شکل بگیرد.

در چند روز گذشته بحث انتخاب نستهن مقدم برای در دست گرفتن مدیریت شهرداری یاسوج بالا گرفته بود که به ناگاه اخباری دیگر در این خصوص به گوش رسید مبنی بر این که اعضای شورای شهر یاسوج در آخرین رایزنی‌های خود به 3 گزینه نهایی رسیده‌اند.

بر همین اساس و طبق شنیده‌ها در حال حاضر سه گزینه زواره کرمی، کورش امیدی‌پور و محمدعلی جاوید محتمل‌ترین گزینه‌ها برای در دست گرفتن سکان شهرداری شهر یاسوج هستند.

از آن جهت این 3 گزینه بیش از هر فرد دیگری محتمل به نظر می‌رسند که در روزهای گذشته حضور 3 عضو جدید شورا در برنامه‌های مختلف در کنار یکدیگر را مشاهده کردیم و البته یک عضو دیگر شورا نیز بسیار نزدیک به این طیف است که به احتمال قریب به یقین با پیوستن به این سه نفر در انتخاب شهردار اکثریت را به خود اختصاص می‌دهند.تاریخ انتشار : 24 مرداد 1396» اخبار مرتبط:

 • تازه ترین جزئیات از روند انتخاب شهردار آینده مرکزکهگیلویه وبویراحمد/۵۰ گزین ...
 • افشاگری عضو شورای شهر یاسوج از یک خرید مشکوک!
 • انتصاب در شهرداری یاسوج
 • همزمان صورت پذیرفت ؛ عزل 4 معاون شهردار یاسوج
 • از افشاگری تا استیضاح شهردار یاسوج / درجلسه شورای شهر چه گذشت!
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  آیا سیاست های ارزی دولت روحانی با سیاست های دولت محمود احمدی نژاد تفاوتی دارند؟

  1-بلی
  2-خیر
  3- سیاست های ارزی احمدی نژاد بهتر از سیاست ارزی روحانی است
  4- سیاست ارزی معروف به ارزجهانگیری گره گشاتر از گذشته است


  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg