مشروح اخبار
 » روایت یک آنش نشان از چگونگی مرگ زن جوان گچسارانی در شیراز

ابراهیم حاصلی فرمانده ارشد عملیات که به همراه آتش نشانان در محل حادثه حضور داشت، در این باره گفت: طبقه چهارم یک ساختمان مسکونی به علت نامعلومی منفجر شده و بر اثر شدت این حادثه ، دیوارها و پنجره های این ساختمان کاملاً تخریب شده و به ساختمان های مجاور پرتاب شده بود.

وی در ادامه گفت: بنا بهبه گزارش خبرنگار حوادث راک نیوز از شیراز به نقل از روابط عمومی سازمان آتش نشانی ، وقتی همسایگان صدای مهیب انفجار در یک منزل مسکونی را شنیدند با سامانه 125 تماس گرفته و درخواست کمک کردند که ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی شیراز بی درنگ نیروهای عملیاتی ایستگاه 5 به همراه گروه امداد و نجات از ایستگاه های 6 و 14، را ساعت 5:59دقیقه صبح روز گذشته به کوچه هفده، در بلوار زاگرس اعزام کرد.

ابراهیم حاصلی فرمانده ارشد عملیات که به همراه آتش نشانان در محل حادثه حضور داشت، در این باره گفت: طبقه چهارم یک ساختمان مسکونی به علت نامعلومی منفجر شده و بر اثر شدت این حادثه ، دیوارها و پنجره های این ساختمان کاملاً تخریب شده و به ساختمان های مجاور پرتاب شده بود.

وی در ادامه گفت: بنا به اظهار همسایگان یک زن جوان در این واحد مسکونی گرفتار شده بود که نیروهای عملیاتی بلافاصله پس از قطع جریان برق و گاز و ایمن سازی محل حادثه، با بکارگیری تجهیزات فردی و لوله های آبرسانی خود را به داخل ساختمان رساندند و مشغول مهار شعله های آتش شدند.

حاصلی تصریح کرد: همزمان گروه دیگری از آتش نشانان با استفاده از تجهیزات مخصوص عملیات آواربرداری را آغاز کردند و با پیکر زنی حدوداً 30 ساله که کاملاً بی هوش بود مواجه شدند که به سرعت وی را تحویل امدادگران اورژانس حاضر در محل دادند.

حاصلی افزود: متأسفانه پس از انجام معاینات پزشکی، مرگ زن جوان از سوی عوامل اورژانس اعلام شد و نیروهای عملیاتی پس از خاموش کردن آتش سوزی، تخلیه اجناس سوخته و ایمن سازی کامل، محل حادثه را تحویل عوامل نیروی انتظامی دادند.

گفتنی است؛ کارشناسان سازمان آتش نشانی شیراز در حال بررسی علت بروز این حادثه هستند.

به گزارش راک نیوز ، این زن جوان وکیل دادگستری و اهل شهرستان گچساران درکهگیلویه وبویراحمد بوده که معاونت اجتماعی نیروی انتظامی فارس به چگونگی قتل و بازداشت فردی مطنون به قتل دراین زمینه خبر داده استتاریخ انتشار : 26 مرداد 1396» اخبار مرتبط:

 • از کشف جسد زن 40 ساله توسط نیروهای سازمان آتش نشانی تانجات جوان 21ساله که د ...
 • بی احتیاطی مالک منزل مسکونی در روشن گذاشتن پیک نیک، آتش سوزی را در پی داشت
 • کشیدن بار اضافی و اتصالی در سیم های برق منجر به بروز آتش سوزی در یک ساختمان ...
 • ازکشف جسد مرد 40 ساله در منزل مسکونی تاآتش خفته در انبار چوب بیدار شد
 • آتش سوزی در پروژه مسکونی شهرک گلستان
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  آیا سیاست های ارزی دولت روحانی با سیاست های دولت محمود احمدی نژاد تفاوتی دارند؟

  1-بلی
  2-خیر
  3- سیاست های ارزی احمدی نژاد بهتر از سیاست ارزی روحانی است
  4- سیاست ارزی معروف به ارزجهانگیری گره گشاتر از گذشته است


  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg