مشروح اخبار
 » گزینه مورد حمایت عدل یا لیدر بزرگواری کدام شهردار دهدشت میشوند

با آغاز بکار شورای پنجم از روز گذشته پرونده شورا وشهرداری چهارم عملا در تمامی کشور بسته شد.در برخی از شهرهامانند دهدشت با انتخاب سرپرست برای شهرداری به شورای شهر پنجم این فرصت داده شده تا با دقت نظر بیشتر در انتخاب مدیر شهری اقدام نمایند.با آغاز بکار شورای پنجم از روز گذشته پرونده شورا وشهرداری چهارم عملا در تمامی کشور بسته شد.در برخی از شهرهامانند دهدشت با انتخاب سرپرست برای شهرداری به شورای شهر پنجم این فرصت داده شده تا با دقت نظر بیشتر در انتخاب مدیر شهری اقدام نمایند.

به گزارش راک نیوز ،دراستان کهگیلویه وبویراحمدبرخلاف دو کلان شهر یاسوج و دوگنبدان که انتخاب شهردار در این شهرها به محل مناقشه اعضا تبدیل شده است اما در دهدشت اصلا انگار خبری از انتخاب شهردار نیست و فقط همه منتظر پایان عمر دوره چهارم بودند. اما واقعیت امر اینست که در پشت این سکوت بیرونی برسرشهرداری دهدشت جدال اندرونی انتخاب گزینه مورد حمایت عدل هاشمی پور و لیدر سابق بزرگواری همچنان شورا را بر سر دو راهی قرار داده است .

اگرچه برخی از افراد با مطرح کردن خود بعنوان نسل سوم انقلاب و اصلاح طلب بودن دربرخی رسانه ها علیرغم کم شانسی مطلق دراین عرصه کورسوی نامی برای خود دست وپا میکنند اما واقعیت امر اینست که سرنوشت پیش روی شهرداری دهدشت با این روال به ناکجا آباد خواهد رفت و همان بیت دریغ از پارسال را دیر یا زود باید کم کم زمزمه نمود.

برشهروندان آگاه پوشیده نیست که یکی از علل اصلی عدم موفقیت در شهرداری دهدشت نبود منابع در آمدزاو پایین بودن سطح در آمد شهروندان درمقایسه با دیگر کلان شهرهای استان میباشد که این امر در پرداخت عوارض شهری توسط دهدشت وندان به شهرداری بی تاثیر نبوده است.

فراتر از آن شهری مانند یاسوج بدلیل برخورداری از پتاسیل آب و هوای خوب به مقصد مهاجرت های درون استانی تبدیل گردیده که همین امر به بازار ساخت وساز و به تبعه آن پرداخت عوارض به شهرداری کمک می نماید .موفقیت شهرداری دوگنبدان تا حدود زیادی وابسته به درآمدهای نفتی واریزی به حساب های شهری بوده و اندک ساخت وساز های شهری نیز شهردار را درمواردی مانند پرداخت حقوق پرسنل حداقل اطمینان خاطر بخشیده بود.

نباید فراموش کنیم که حجم نیروهای مازاد تحمیلی طی ادوار بر شهرداری دهدشت وفقدان منابع در آمدزا سبب گردید تا شهرداری این شهر کهن ،همچنان با کوهی از مشکلات دوره چهارم را سپری کند.

حال مردم این شهر با آمال فراوان شورای پنجم رافارغ از مسائل قومی و منطقه ای انتخاب نمودند تا ضمن خط کشیدن برهمه اتهامات وارده بر شورای چهارم ،دربهبهود سرنوشت شهری خود سهیم باشند.

تا اینجای کار هرآنچه ازنشست های درونی به بیرون درز میکند نگران کننده است ،نگران کننده است که گزینه های مورد نظرهیچ سابقه قابل اعتمادی برای سپردن سرنوشت شهری که بقولی نیاز به یک شهردار پاسخگو و عملگرا را دارد در این افراد دیده نمیشود.

بنظر میرسد اگر شورای پنجم نمیخواهد در افکار عمومی منفور واقع شوند ونخ تسبیح اعتماد آنها و مردم بزودی پاره گردد بجای گزینه های تحمیلی و نسبتا توام با نگاه طایفه ای از میان خود اعضای شورای شهر یکنفر را بعنوان شهردار انتخاب نمایند.

اگراین اتفاق روی دهد  فرد انتخاب شده خودش را فقط پاسخگو به شورا نمیداند بلکه بخاطر برخورداری از عقبه رای کسب نموده درانتخابات بار پاسخگویی وی دو چندان شده و دینی را که برای شعار های انتخاباتی برگردن دارددرمقام شهردار مجبوربه جبران آن خواهد بود.

ازطرفی انتخاب عضوی از شورای شهردرمقام شهردار میتواند به همه مسائل و حواشی مطرح شده مربوط به چانه زنی های پشت پرده خاتمه دهد و استقلال شورای پنجم در انتخاب شهردار را ثابت خواهند نمود.

اکنون گزینه های روی میز برای شورای پنجم بیشتر از هر دوره ای فراهم شده تا با بینش درانتخاب شهردار و ماندن نام خود به نیکی درخاطر شهروندان اقدام نمایند.

راک نیوز در روزهای آنیده کدهای بیشتری را منتشر خواهد نمودتاریخ انتشار : 2 شهریور 1396» اخبار مرتبط:

 • انتخاب شهردار به دور از هرگونه سیاست زدگی
 • افزایش فشار ها در انتخاب شهردار دهدشت /شهردار آرمانی دهدشت کیست ؟
 • شهردارقلعه رئیسی درکهگیلویه منصوب شد.
 • پیش بینی خبرنگاران راک نیوز تایید شد/دکتر تخشا شهرداردهدشت شد.
 • رئیس شورای شهر دهدشت انتخاب شد ،اما جلسه متشنج شد +گزینه شهردار دهدشت
 • » اشتراک گزاری خبر

  • راي دهندگان

  • 2 شهریور 1396 13:04
  • گروه کاربری: ميهمان
  • آیدی یاهو:
  • تاریخ عضویت: --
  • وضعيت:
  • 0 خبر
  • 0 نظر
  ^
  با سلام و احترام
  در شهرستان كهگيلويه چينش نيروها و مديران در اين شهرستان مربوط به كدامين طيف است ؟؟اقاي مهندس هاشمي مردم با توجه به حرفها و ديدگاهي كه داشتي و با مقايسه به ديدگاه خود به شما راي دادند اما در اين شهرستان از طيف ديگري كه خود هم كانديد داشتند مديريت را اختيار دارند اقاي مهندس هاشمي به نظر شما مردم نميتوانستند به كانديد معرفي شده همان گروه راي دهند آيا جاي سوال براي خود شما ندارد ؟؟ ايا شهر ما با همه جاي دنيا فرق دارد ؟ هزاران سوال كه براي ما پيش مي ايد ما به ديد و اصول نزديك به هم راي داديم اما... انتخاب در اين دوره را شك و ترديد زيادي ايجاد كرده است كه به كدامين گروه راي داده ايم . با تشكر
  • یا ابا صالح

  • 2 شهریور 1396 17:35
  • گروه کاربری: ميهمان
  • آیدی یاهو:
  • تاریخ عضویت: --
  • وضعيت:
  • 0 خبر
  • 0 نظر
  ^
  اميد ملت
  گزينه نهايي شهرداري ياسوج مشخص شد (سوابق)


  به گزارش اميد ملت به نقل از تسنیم ، منتخبان پنجمین دوره شورای شهر یاسوج در یک پروسه نفس‌گیر و با بررسی‌ روزمه کاری افراد متعدد در نهایت برای شهردار شدن نستهن مقدم با اکثریت آرا به اجماع رسیدند.

  یکی از اعضای شورای شهر یاسوج در این زمینه به تسنیم گفت: با مشخص شدن منتخبان شورای شهر رایزنی، معرفی و دعوت از افراد نخبه برای تصدی سمت شهردار آغاز شد که خوشبختانه چند 10 نفر خود را واجد صلاحیت برای این منصب تشخیص و رزومه کاری آنان مورد بررسی قرار گرفت.

  کیوان آشنا اظهار داشت: اکثریت شورای شهر یاسوج با بررسی رزومه کاری و جمع‌بندی امتیازات گزینه‌های احتمالی در نهایت نستهن مقدم را که دارای تخصص، تجربه و دارای سوابق اجرایی و مدیریتی استانی و ملی بوده به عنوان گزینه نهایی شهردار یاسوج انتخاب کردند.

  این عضو شورای شهر یاسوج با بیان اینکه هیچ اختلافی بین اعضای شورای شهر یاسوج وجود ندارد تاکید کرد: اعضای شورای شهر هدفی جز خدمت به مردم و کمک به توسعه شهری در زمینه‌های مختلف ندارند.

  سوابق گزینه‌ پیش روی شهرداری یاسوج به شرح ذیل است:‌

  تجربه 20 سال مدیریت اجرایی پروژه‌های عمرانی و زیربنایی در اقصی نقاط کشور
  مدیر شرکت مهندسی آب و خاک استان کهگلیویه و بویراحمد
  مدیر شرکت مهندسی آب و خاک منطقه (فارس ،بوشهر،هرمزگان)
  مدیر پروژه راهسازی در استان‌های فارس، خوزستان از جمله راه اصلی فیروزآباد به قیرکارزین
  مدیر پروژه ساختمان‌های انتقال و شبکه‌های مدرن انتقال آب در استان‌های خوزستان، فارس‌، بوشهر، کهگیلویه و بویراحمد، سیستان و بلوچستان
  مدیر پروژه بخشی از سازه‌های هیدرولیکی و ساختمان‌های انتقال سد رئیسعلی دلواری استان بوشهر
  مدیر پروژه کنترل سیلاب بالادست شهر گناوه و هدایت آن به دریا
  مدیر پروژه عظیم آبیاری و زهکشی 12هزار هکتاریناحیه R1 هندیجان – امیدیه
  مدیر پروژه آبیاری و زهکشی ساحل راست رامهرمز( 5000 هکتاری)
  معاون فنی و اجرایی شرکت مهندسی آب و خاک کشور
  مدیر پشتیبانی فنی و مهندسی آب و خاک کشور
  مدیر مطالعات مهندسی آب و خاک کشور
  مدیر پروژه سد تنگ‌سرخ یاسوج
  مدیر عامل شرکت پیشگامان کوثر دنا در استان کهگیلویه و بویراحمد وابسته به سازمان اقتصادی کوثر
  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  در سانحه هوایی سقوط هواپیمای تهران-یاسوج کدام گزینه را مقصرمیدانید

  1- شرکت هواپیمایی
  2- نماینده مردم درمجلس
  3- دولت و وزرای مربوطه
  4- کوه دنا


  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg