اخبار استانهاگفتگو با دختر هرمزگانی که بخاطر مخالفت پدرش به اتوبوس مرگ نرسید/

11 شهریور 1396

گفتگو با دختر هرمزگانی که بخاطر مخالفت پدرش به اتوبوس مرگ نرسید/

صبح روز جمعه وهمزمان با عید قربان خبر واژگونی اتوبوس حامل دختران دانش آموز نخبه هررمزگانی درمحور بندرعباس به داراب کام همه ایرانیان را تلخ کرد . فوت 10 نفر از سرنشینان اتوبوس و زخمی شدن 35 نفر دیگر که احتمال افزایش جان باختگان و قطع نخاع شدن چندتایی از این دختران فرزانه بر تالم این خبر هر لحظه می افزود. به گزارش راک نیوز از هرمزگان ؛ یکی از دانش آموزی جا مانده از اتوبوس مرگ ، گفت : قصد داشتم با همکلاسی هایم به اردوی دانش آموزی بروم اما عدم رضایت پدرم مرا از اتوبوس مرگ نجات داد .

م.ذ ، یکی از دانش آموزان جامانده از اتوبوس مرگ در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار قشم آزاد ، ضمن تسلیت جان باختن جمعی از دانش آموزان هرمزگانی در حادثه واژگونی اتوبوس در شهرستان داراب ، اظهار کرد : از اینکه هم کلاسی های من در این حادثه تاسف بار جان خود را از دست دادند به شدت اندوهگین هستم .

وی افزود : برای رفتن به این اردو از هفته ها پیش برنامه ریزی کرده بودیم ، قرار بود من برای دوستانم شیرینی محلی ( کلوچه خانگی ) درست کنم ، اما من از این سفر جا ماندم و همکلاسی هایم به سفر آخرت رفتند . این دانش آموز مینابی با اشاره به اینکه هنوز از شنیدن این خبر شوکه است ، تصریح کرد : شب عید قربان همه چیز را برای یک عید شاد فراهم کرده بودیم که متاسفانه صبح تلخ ترین خبر زندگیم را در فضای مجازی خواندم .

وی گفت : متاسفانه در پی این حادثه دلخراش تعداد ۲ نفر از دانش آموزان شهرستان میناب به نام های مهرنوش ناصری و شیوا مبینی فوت شدند و حال چند نفر دیگر از دوستانم وخیم اعلام شده است . این دانش آموز اصلی ترین دلیل مخالفت پدرش را زمان حرکت اتوبوس عنوان کرد و افزود : همه چیز را برای رفتن به این اردو آماده کرده بودم حتی برگه رضایت نامه ولی هم گرفته بودم اما وقتی به پدرم گفتم شب حرکت می کنیم به شدت با این قضیه مخالفت کرد و مرا از رفتن به این اردو منصرف کرد .

وی در پایان ضمن ابراز همدردی با خانواده های داغ دیده از والدین دانش آموزان و مسئولان این استان خواستار پیگیری جدی برای برخورد با عوامل این حادثه شد . .

==========================================
» Date : 11 شهریور 1396

»» Print

» کاربر محترم شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس ایمیل info@raaknews.com ارسال فرمایید تا در وب سایت قرار گیرد.

-----------------------------

به کانال تلگرام ما بپیوندید:

-----------------------------

» اخبار مرتبط:

 • اتوبوس راهیان نور در شیراز واژگون شد
 • واژگونی اتوبوس دانش آموزان راهیان نور /تکرار فاجعه
 • چهار مصدوم تصادف کاروان راهیان نور درگچساران از بیمارستان مرخص شد
 • دوباره اتوبوس راهیان نور دانش آموزان واژگون شد/ 14 نفر زخمی شدند
 • واژگونی اتوبوس دانش‌آموزان، 2 کشته و 34 زخمی برجای گذاشت
 •  

  نظرات:

  نام:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

  ویژه های راک نیوز

  مقالات

  نظرسنجی

  تبلیغات تصویری  پربازدیدترین اخبار

  تبلیغات

  آپلود عکس

  آپلود عکس