اخبار استانهامدیرعامل شرکت غله منطقه 3 کشور:افزایش 85 درصدی خرید دانه های روغنی در فارس/7 میلیارد تومان صرفه جویی در خرید گندم امسال

12 شهریور 1396

مدیرعامل شرکت غله منطقه 3 کشور:افزایش 85 درصدی خرید دانه های روغنی در فارس/7 میلیارد تومان صرفه جویی در خرید گندم امسال

مدیرعامل شرکت غله منطقه 3 کشور گفت: این شرکت در خرید امسال 7 میلیارد صرفه جویی در خرید گندم و افزایش 85 درصدی در خرید دانه های روغنی داشته است .
 به گزارش راک نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت غله منطقه 3 کشور؛ لطیف رستاد با اشاره به خرید گندم از نیمه دوم فروردین ماه تاکنون در استان فارس اظهار داشت: درخرید گندم  سال 96، این شرکت با تجهیزامکانات و به کارگیری نیروی انسانی و استفاده از تجارب سالهای قبل و اعمال نظارتهای ابلاغی در جهت کاهش هزینه دولت تاکنون 900هزارتن گندم از کشاورزان خریداری نموده است  که با وجود عدم اختصاص کمک کرایه ۱۵۰ریالی به کشاوزان همانند سال قبل ،  با خرید 430740 تن خرید مستقیم در مراکز ملکی بالغ بر 43000 تن از خرید مستقیم سال 95و نسبت به سال 94 مقدار 139000 تن بیشتر خریداری  گندم صورت گرفته است .
وی  با اشاره به صرفه جویی صورت گرفته در خرید گندم امسال گفت : در سال جاری به ازای 430740تن از قرار هرتن 150000 ریال معادل 64611 میلیون ریال در پرداخت کرایه و 10750 میلیون ریال صرف جویی هزینه مباشر  در سال اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل جمعا مبلغ 75361 میلیون ریال صرفه جویی در کارنامه این شرکت ثبت گردید.
 مدیرعامل شرکت غله وبازرگانی منطقه 3 کشور با اشاره به خرید دانه های روغنی نیز  گفت: این شرکت بیش از 24846تن دانه های روغنی بصورت مستقیم وبدون استفاده از مباشر که نسبت به سال قبل بیش از 85 درصد افزایش بهمراه داشته است خریداری کرده است .
رستاد در پایان گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته و دقت و نظارت های اعمال شده این شرکت موفق شد در سال اقتصاد مقاومتی و مطابق با منویات مقام معظم رهبری در امر خرید هزینه ای بالغ بر 6211500 میلیونی ریالی صرفه جویی داشته باشد.

==========================================
» Date : 12 شهریور 1396

»» Print

» کاربر محترم شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس ایمیل info@raaknews.com ارسال فرمایید تا در وب سایت قرار گیرد.

-----------------------------

به کانال تلگرام ما بپیوندید:

-----------------------------

» اخبار مرتبط:

 • توضیحات مدیرعامل شرکت غله منطقه ۳به خبر بازداشت ۵ نفر از عوامل مرتبط با خر ...
 • خرید66 تن دانه روغنی کلزا از کشاورزان گچساران
 • 17هزار تن گندم مازاد بر مصرف کشاورزان گچساران خریداری شد
 • مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه سه کشور :پیش بینی خریدحدود 900 هز ...
 • توزیع 700 تن برنج و شکر در کهگیلویه و بویراحمد
 •  

  نظرات:

  نام:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

  ویژه های راک نیوز

  مقالات

  نظرسنجی

  تبلیغات تصویری  پربازدیدترین اخبار

  تبلیغات

  آپلود عکس

  آپلود عکس