اخبار استانهاکانون مداحان گچساران ساختمان ندارد/ قول مساعد تاجگردون به کانون مداحان گچساران

20 شهریور 1396

کانون مداحان گچساران ساختمان ندارد/ قول مساعد تاجگردون به کانون مداحان گچساران

کانون مداحان گچساران ساختمان ندارد/ قول مساعد تاجگردون به کانون مداحان گچساران

400 مداح و ذاکر اهل بیت در شهرستان گچساران با قول مساعد نماینده مردم شهرستانهای گچساران و باشت دارای فضای مناسب(ساختمان) و دفتر می شوند.

مسوول کانون مداحان و شاعران آیینی شهرستان گچساران در همایش مداحان و ذاکرین شهرستان گچساران با عنوان 'همسفران مسیر عشق ' با بیان اینکه در شهرستان گچساران بیش از 400 نفر عضو کانون مداحان هستند، گفت: این کانون فضای مناسب(ساختمان) و دفتر ندارد و از نماینده مردم گچساران و باشت که در این همایش حضور داشت خواستار همکاری برای رفع این مشکل شد.

سید نعمت الله حجازی در خصوص فعالیت کانون مداحان گفت: تربیت و سازماندهی، ساماندهی مداحان و شعرای آئینی، آسیب شناسی مداحی، هدایت فعالیت‌های تبلیغی مداحان و ... از مهمترین اهداف کانون مداحان است.

در ادامه این همایش نماینده مردم شهرستانهای گچساران و باشت با تأکید بر ضرورت برنامه‌ریزی به مناسبت ماه محرم و صفر گفت: مداحان نقش تاثیرگذاری در جامعه دارند.

تاجگردون، اظهار کرد: امام راحل ما فرمود، ما هرچه داریم از محرم و صفر است.

نماینده مردم گچساران و باشت با اشاره به مراسم همایش مداحان و برنامه‌ریزی آن که ترکیبی از غدیر و ایام محرم است، بیان کرد: این نشان دهنده هنرمندی فرزندان این شهرستان است.

وی ادامه داد: محرم و صفر است که به یک مداح عزت می‌دهد و یک مداح اهل بیت را برای یک سال واکسینه می‌کند و همه ما دین را در پای منبرها آموختیم و هیچ کدام از ما دین را از رسانه‌ها و ماهواره‌ها نیاموختیم.

تاجگردون با بیان این که مداحان نقش تاثیرگذاری در جامعه دارند، اظهار کرد: مدح حسین (ع) و سوگواری اهل بیت شایستگی و لیاقت می‌خواهد.

وی ادامه داد: مداحان و ذاکران اهل بیت قدر و قدرت خود را با این مدح زیبا که ممکن است در لحظه ای یک شخص را به اسلام و حسین وصل نماید بدانند.

تاجگردون با اشاره  به نقش و اهمیت تبلیغ در اسلام اظهار داشت: مداحان با هنر مداحی نقش بسزایی در ترویج آموزه های دینی در جامعه دارند.

وی با اشاره به توانمندی شهرستان گچساران در مناسبت‌های مذهبی عنوان کرد: امیداوریم بتوانیم همایش بزرگی همچون زنجان و یزد را در شهرستان گچساران برگزار کنیم.

تاجگردون یادآور شد: در آینده نزدیک از مداحان و شاعران آیینی شهرستان های گچساران و باشت تجلیل به عمل خواهد آمد

گفتی است نماینده مردم شهرستانهای گچساران و باشت در این همایش جهت ایجاد فضای مناسب برای کانون مداحان گچساران قول مساعد داد.

تاجگردون در پایان از کانون مداحان گچساران جهت برگزاری باشکوه این همایش تشکر کرد.

کانون مداحان گچساران ساختمان ندارد/ قول مساعد تاجگردون به کانون مداحان گچساران
کانون مداحان گچساران ساختمان ندارد/ قول مساعد تاجگردون به کانون مداحان گچساران

==========================================
» Date : 20 شهریور 1396

»» Print

» کاربر محترم شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس ایمیل info@raaknews.com ارسال فرمایید تا در وب سایت قرار گیرد.

-----------------------------

به کانال تلگرام ما بپیوندید:

-----------------------------

» اخبار مرتبط:

 • همایش مداحان و ذاکرین اهل بیت در گچساران برگزار شد+تصاویر
 • مداحان از بیان سخنان خلاف قانون پرهیز کنند
 • مداحان حزب واحد تشکیل دهند/ هیچ گروهی قدرت مداحان را ندارد
 • یک مداح رئیس ستاد قالیباف در گچساران شد
 • دیدار مداحان و شاعران ولایتمدار استان بوشهر با رهبر معظم انقلاب اسلامی
 •  

  نظرات:

  • پروانه

  • 20 شهریور 1396 16:59
  • 0 خبر
  • 0 نظر
  ^
  با سلام
  به نظر من مداحان محترم می توانند فعالیت های فرهنگی و مذهبی خود را در چند شعبه و در مساجد دنبال کنن و هزینه ساختمان هم در جاهایی که مسیولین دلسوز تشخیص می دهند استفاده شود
  نام:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

  ویژه های راک نیوز

  مقالات

  نظرسنجی

  تبلیغات تصویری  پربازدیدترین اخبار

  تبلیغات

  آپلود عکس

  آپلود عکس