اخبار استانهارئیس مجمع نمایندگان لرستان در مجلس :با حضور استاندار جدید که لرزبان هم هستند بتوانیم استانی آباد داشته باشیم/کوچ خادمی از استانداری کهگیلویه وبویراحمد به لرستان

22 شهریور 1396

رئیس مجمع نمایندگان لرستان در مجلس :با حضور استاندار جدید که لرزبان هم هستند بتوانیم استانی آباد داشته باشیم/کوچ خادمی از استانداری کهگیلویه وبویراحمد به لرستان

درست چهارسال پیش در میان همه نام های تند و معتدل مطرح شده در اردوگاه های سیاسی اصلاح طلب و بازار گمانه زنی ها نام سیدموسی خادمی بیرون آمد ،استانداری با تحصیلات آکادمیک و معتدل .

موسی خادمی در طی چهارسال گذشته توانست سیاسیون را از انتخاب استاندار بومی که دومین تجربه کهگیلویه بوویراحمد بود پشیمان نکند.

اما استقبال و اظهارنظرنمایندگان لرستان نشان میدهد که حالا  او بطور قطعی از کهگیلویه وبویراحمد دراین گوشه زاگرس راهی لرستان درگوشه دیگر میشود.

به گزارش راک نیوز ،سید حمید رضا کاظمی رئیس مجمع نمایندگان لرستان در مجلس در رابطه با تغییر مدیریت ارشد استان روز گذشته به خبرنگار سفیر افلاک در پلدختر گفت: در جلسه ای که مجمع نمایندگان استان با وزیر کشور داشتند بر موضوع تغییر استاندار تاکید داشتند.

وی با بیان اینکه آمدن دکتر خادمی به عنوان استاندار لرستان قطعی است اظهار داشت:لرستان با توجه به مسائل ومشکلات ومحرومیت های زیادی که دارد نیاز به کار وتلاش دارد.

کاظمی بیان کرد: خادمی نیروی باتجربه متعهد که در استانداری کهکیلویه بوید احمد دارای سابقه کاری خوبی است وی بیان کرد:مجمع نمایندگان از عملکرد بازوند به خاطر کم توجهی هایی که به شهرهای محروم استان داشته ناراضی هستند.

نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس ادامه داد: در جلسه ای که مجمع نمایندگان استان با وزیر کشور داشتند بر موضوع تغییر استاندار تاکید داشتند.

وی تصریح کرد: امیدواریم در سایه وحدت وتعامل با حضور استاندار جدید که لرزبان هم هستند بتوانیم استانی آباد داشته باشیم.

کاظمی عنوان کرد: موسی خادمی نیروی باتجربه متعهد که در استانداری کهکیلویه بویراحمد دارای سابقه کاری خوبی است و آمدن وی به عنوان استاندار لرستان قطعی است.

رئیس مجمع نمایندگان لرستان در مجلس  گفت: امیدواریم در سایه وحدت وتعامل با حضور استاندار جدید که لرزبان هم هستند بتوانیم استانی آباد داشته باشیم.

 

رئیس مجمع نمایندگان لرستان در مجلس  گفت: امیدواریم در سایه وحدت وتعامل با حضور استاندار جدید که لرزبان هم هستند بتوانیم استانی آباد داشته باشیم.

 

ملکشاهی نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی در مورد انتخاب «موسی خادمی» استاندار فعلی کهگیلویه و بویراحمد به عنوان استاندار لرستان نیز گفت: ما خوشحال می شویم که ایشان در لرستان مشغول به کار شوند چون خادمی دارای تجربه استانداری است.

==========================================
» Date : 22 شهریور 1396

»» Print

» کاربر محترم شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس ایمیل info@raaknews.com ارسال فرمایید تا در وب سایت قرار گیرد.

-----------------------------

به کانال تلگرام ما بپیوندید:

-----------------------------

» اخبار مرتبط:

 • نمایندگان فارس دراعتراض به انتصاب استاندار جدیدجلسه علنی مجلس را ترک کردند
 • یک انتصاب جدید در استانداری کهگیلویه و بویراحمد
 • آن مرد آمد ،آن مردبومی واصلاح طلب آمد
 • با تصویب هیئت دولت؛ استاندار کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد
 • استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد رابیشتر بشناسیم
 •  

  نظرات:

  نام:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

  ویژه های راک نیوز

  مقالات

  نظرسنجی

  تبلیغات تصویری  پربازدیدترین اخبار

  تبلیغات

  آپلود عکس

  آپلود عکس