مشروح اخبار
 » سی یکمین سالگرد سمینار امام زاده میر سالار با حضور مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد+تصاویر

سی یکمین سالگرد سمینار امام زاده میر سالار با حضور مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.سی یکمین سالگرد سمینار امام زاده میر سالار با حضور مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.


به گزارش راک نیوز؛صبح امروز با حضور حجت الاسلام سید نورالله جنتی پور مدیر کل اوقاف، علی پوزش فرماندار کهگیلویه، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران،رئیس اداره ورزش و جوانان،سرپرست اوقاف و امور خیریه شهرستان کهگیلویه، اسفندیار برخه شهردار دهدشت و مسئولان دیشموک سی یکمین سالگرد سمیناردر امام زاده میر سالار بخش دیشموک برگزار شد

کهگیلویه از همه جهات محروم است/ تقدیر از تاجگردون و صداوسیما
حجت الاسلام سید نورالله جنتی پور مدیر کل اوقاف استان کهگیلویه و بویراحمد در این همایش با بیان اینکه، بیش از ۳۰۰ میلیون تومان از قبل این امامزاده واجب ال‌تعظیم بدهکار هستیم، گفت: اعتبارات دولتی در این راستا معدود است.
وی ضمن تقدیر از رسانه ها به ویژه صداوسیما به جهت پوشش رسانه ای همایش ادوار مختلف در سالهای گذشته و امسال، گفت: از هیئت امناء انتظار می رود برای باشکوه تر برگزار شدن این همایش، تلاش بیشتری شود.
جنتی پور با اشاره به روز مباهله گفت: روز مباهله یعنی روز خانواده مقدس و ارزشمند، که به دنبال آین یک آیه قرانی در وصف این روز آمده است.
جنتی پور در ادامه بیان کرد: در راستای تکمیل امکانات این امامزاده از مردم این منطقه انتظار همکاری و مساعدت بیشتری می شود.

مدیرکل اوقاف استان با بیان اینکه، اعتبارات تخصیصی داده شده به مکان مذهبی امامزاده ها بسیار ناچیز است، تصریح کرد: تنها نهادی که در سال گذشته همه اعتبارات جذب شده را کار کرده و اجازه بازگشت نداد؛ اداره اوقاف و امور خیریه استان بوده است.
جنتی پور با بیان اینکه، درخصوص امامزاده گان استان با تاجگردون رایزنی شد، گفت: الحمدالله سال گذشته آقای تاجگردون توانست بیش از ۲ میلیاردتومان توانست برای امامزاده گان، از محل نفت جذب کند.
مدیرکل اوقاف استان گفت: متاسفانه کهگیلویه از محل اعتبارات نفت امکان جذب اعتبار ندارد، گفت: متاسفانه این محرومیت به دیگر عرصه های محرومیت کهگیلویه، اضافه است.
وی گفت: کهگیلویه از همه جهت محروم است.
دکتر سید مسعود اژدری هم به عنوان سخنران این همایش به صحبت در مورد مومنان و انقلاب پرداخت و گذری بر تاریخ اسلام زده است.


دکتر اژدری با اشاره بر برخی وقایع تاریخی، به صحبت در مورد اتفاقات بعد از وفات پیامبر اسلام پرداخته است.
اعتبارات دولتی محدود است
علی پوزش فرماندار کهگیلویه در این همایش با اشاره به اهمیت برگزاری این همایش ها و تاثیر بسزای آنان در حوزه فرهنگ جامعه، گفت: امامزاده گان احیاء گر سعادت ما هستند.
وی با اشاره به انتظار هیئت امناء امامزاده میرسالار(ع) برای مساعدت به این امامازاده ، گفت: اعتبارات دولت معدود است.

سید رضا موسوی خواه رئیس هیئت امناء امامزاده میرسالار(ع) هم به سخنرانی پرداخته است.

در حاشیه این همایش از سید رضا سالاری خواه رتبه ۷ کنکور رشته تجربی سال۹۶ با اهداء لوح سپاس تجلیل شد.


همایش امامزاده میرسالار(ع) دیشموک هر سال با حضور پرشور مردم سراسر کشور با حضور مسئولان شهرستان و استان و بعضا مسئولان کشوری و لشکری برگزار می شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 تاریخ انتشار : 24 شهریور 1396» اخبار مرتبط:

 • سومین همایش بزرگداشت بقعه متبرکه امامزاده نورالدین(ع) برگزار شد+جزییات
 • همایش بزرگ امامزاده میرسالار با حضور فرمانده نیروی زمینی ارتش برگزار می‌شود
 • بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان کهگیلویه برگزارمیکند:همایش امامزاده نور ...
 • همایش بزرگداشت امامزاده میرسالار در دیشموک برگزار شد
 • همایش بزرگداشت امامزاده میرسالار(ع) در کهگیلویه
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler